19.09.2015. Полтава. Ворскла - Олімпік 2:1

Дата : 22.09.2015
Автор : WGLife
19.09.2015. Полтава. Ворскла - Олімпік 2:1

 Перед звітним матчем прийшла новина, що банк ФіК стрімко прямує в прірву, про що одразу довідались брокери Лондонської біржі обваливши ставки по акціям Ferrexpo на 20%. Все б нічого, але вищезгадані компанії є власністтю Костянтина Живаго, а отже все йде до того, що ворскляни на всіх рівнях будуть відчувати певні незручності на протязі невизначеного часу.
 Інтернетом одразу поповзли чутки, що гравці Ворскли затягнули паски на своїх джинсах від Армані, їх соколки від Дольче енд Габана почали звисати на худих молодих спортивних тулубах, мов мішковина на кріпаку. Подейкують, що ось-ось чорну ікру прийдеться змінити на чорний хліб, а фруктовий фреш на воду з під крану. Добре, що в Полтаві водопровідна водичка смачна, як ніде. Не будемо порпатись у брудній білизні далі, та з'ясовувати по яким-таким причинам футболістів в Україні не призивають в ряди ЗСУ, за станом здоров'я чи ще по якій вагомій причині. Перейдемо до спортивної складової суботнього вечора.
 Незважавючи на те, що Ворскла видає чергову безпрограшну серію і в кожному матчі бере очки назвати гру команди Сачка цікавою язик не повертається. Перепасовування в центрі поля або навіси в карний майданчик суперника в надії закинути чергового дурника в сітку воріт молодого голкіпера Олімпіка в першому таймі не призвели до успіху. Команди йшли на перерву під невдоволенний гул трибун, а глядачів зібралось на стадіоні Ворскла більше шести тисяч - пристойна кількість як для матчу з такою вивіскою. На початку другого тайму помилку захисника гостей використав Артем Громов, забивши м'яч, але за хвильку Ворскла пропустила. І невідомо які б цифри майоріли на табло в кінці матчу аби рефері не намалював пенальті за порушення правил яке було за межами штрафного майданчику. Турсунов не Ковпак, реалізовує точку. Матч завершується перемогою полтавців.
 На сам кінець пару слів про фанатів. Ворсклян зібралось півтори сотні. На цей раз оргкомітет не виділив зелених футболок, тому сектор виглядав не так зелено, як в останніх домашках. Звичний розвіс та прапори. Олімпік, що й не дивно, фанатів не має. 
 До зустрічі на двійнику в Одесі!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі