22.08.2015. Чернігів. Десна - Ворскла 1:1 (по пенальті 2:4)

Дата : 23.08.2015
Автор : WGLife
22.08.2015. Чернігів. Десна - Ворскла 1:1 (по пенальті 2:4)

 Кубкові баталії завжди цікаві і інтригуючи не тільки тим, що за ону гру вирішується яка з команд пройде в наступний раунд змагань, а ще й тим, що жереб може підкинути цікавий варіант, та закинути виїздюків в нове місто, містечко або навіть село. Цього сезону нам, як і три роки тому випало грати в Чернігові. Не зовсім дальній виїзд, але доволі незручний з логістичної точки зору. Прямого транспорту немає, собаки з пересадками, автотранспорт з Києва. Приємно, що на секторі зібралось майже 30 ультрас Ворскли, майже всі з яких підтримували в межу своїх сил і вмінь команду. Питання до чого їхати на матч і не підтримувати команду риторичне, лишаємо його без відповіді.
 Зважаючи на те, що ворскляни доволі невпевнено почали сезон очікування від гри були самими різними. Від перемоги на класі, до програшу першоліговому колективу. Стадіон у вечір футболу зібрав не багато глідічів, але 2-3 тисячі, думаю, було. Місцеві поціновувачі футболу, як ігодиться пересічному вболівальнику вели себе доволі дивно. Деяка публка, що була невдоволена вартісттю квитків - 30 грн - вписувалась на швру і завяляла стюартам. що перевіряли квитки, що звикли ходити на халяву і не дадуть на собі поживитись клубним керманичам. Після того, як в першому таймі Ворскла забила гола, почали бажати своїй команді розгрому, а коли Десна у другому таймі зрівняла, репетували "Даві Полтаву". Після цього заряду до нас підійшов чолов'яга і запитав, чи розуміємо ми, що ці заклики стосуються тільки подій на полі і немають ніякого відношення до наших персон чи геополітичних розкладів. 
 Тим часом Ворскла грала в свій футбол. Забила і сіла в оборону, за що потім отримала не тільки вилучення, а ще й пропущений м'яч. Далі йшов ряд незрозумілих замін від нашого тренера. В голові вже точились думки з приводу того якого смачного прочухану отримають гравці після гри. Розмови в Запоріжжі, мали здатись гравцям квіточками. Як би там не було гра докотилась до післяматчевих пенальті. Нащасття були обрані ворота ближчі до фанатів. Ми стояли з одного кутового прапорця, чернігівці біля протилежного. Вони як відчували, і після першого тайму змінили своє місце дислокації з центральної трибуни, та перемістились на крайню.
 Цікавий факт, що з нашого боку пенальті били і забивали опорні півзахисники та центральний захисник. Групі нападу не довірили таке право. Чеснаков, Ткачук, Скляр і Дітятєв були влучними. Ткаченко в свою чергу потягнув один удар від деснянця. Перемога, ми йдемо далі. Команда майже в усьому складі підходить до паркану, вітаємо один одного. Переможців не засуджують. Річкове дербі завершилось на користь Ворскли. До наступної гри.

P.S. Хлопці, перестаньте канючити у гравців футболки. Зрозуміле бажання кожного мати в себе ігрофу клубну футболку, але всьому є межа. Давайте не перетворюватись щогри на попрошайок. Кому ні в чоку ходити напишіть листа в магазин ВГЛайф, щось виділимо для вас.
 
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі