15.08.2015. Запоріжжя. Металург-Ворскла 1:1

Дата : 16.08.2015
Автор : WGLife
15.08.2015. Запоріжжя. Металург-Ворскла 1:1

 Перед звітним матчем у Запоріжжі багато активних фанатів Ворскли були на роздоріжжі. Адже на один день припали дві важливі події. Відкриття меморіальної дошки загиблому на війні ворсклянину Антону Грицаю з подальшим турніром з міні футболу на його честь в Полтаві та виїзна гра з Металургом у Запоріжжі. Як завжди буває у таких випадках, частина людей лишилась в Полтаві, а інша рушила на виїзд, підтримати команду в надії що вона здобуде першу звитягу над відверто слабким суперником.
 Основна маса виїздюків добиралась на матч арендованим транспортом і приїхали під гру. Інша частина своїм ходом на потягах. Переживши спекотний день в Запоріжжі, хто в кабаках, а хто гуляючи містом. За півтори години до гри почали збиратись під гостьовим сектором. Знаючи, як в Запоріжжі рік за роком приходиться зіштовхуватись з одною і тою ж проблемою. Приїзд виїзних фанатів для приймаючої сторони це несподіванка. Так і вийшло цього разу. Бикуваті стюарти пояснювали, що ось-ось прийде людина з квитками і почне їх продавати, що вони тут ні до чого, в них є старший і т.п. Час тягнувся, але квиткове питання не вирішувалось. Нікчемність організаторів матчу, стадіонних керманичей а також менеджменту футбольного клубу в Запоріжжі не має меж. З такою публікою ні Петро Олексійович ні жоден інший обраний президент Країну не побудує…
 За п'ять хвилин до гри прориваєм кордон і рухаємося у бік своєї трибуни, де після сутички з’являється якась подружайка з квитками. Перші люди заходять на сектор коли гра вже почалась. Розвішуємо банери, починаємо активно підтримувати свою команду. На полі Ворскла окрім переваги у володінні м’ячем нічим не вирізняється, мало гостроти, до справжніх моментів діло не доходить, кактаючи м’яч в центрі поля часто віддається пас назад голкіперу. Граючи в півноги ворскляни і не помітили, як пішли на перерву програючи в рахунку. Під завісу таймі запоріжці розіграли класичну комбінацію з прострілом з флангу і грою на випередження. Невдоволення фанатів зросло. Другий тайм став логічним продовженням першого, перевага в володінні м’ячем, флангові навіси внікуди. В середині тайму нарешті вдалось відквитати гол. Подача з кутового – влучний удар головою Олексія Дитятьєва, який вперше вийшов в старті. 
 За 20 хвилин до кінця матчу влупив дощ. Більшість сектору стає по торсу, давненько не приходилось фанатіти під дощиком. На привеликий жаль матч закінчується внічию. Футболісти потроху тягнуться до гостьового де з деякими з них відбувається розмова. Артем Громов і Євген Ткачук виявились самими сміливими, підійшли найближче і вислухали все що адресувалось команді. Футболісти попросили не критикувати їх, а підтримати. Пропонували вийти на поле і зіграти краще, говорили що стараються, просто «нє ідьот».
Наступна виїзна точка на карті – Чернігів, там і зустрінемся.

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі