06.08.2015. Полтава. Ворскла-Жиліна 3:1 (дод. час)

Дата : 09.08.2015
Автор : WGLife
Свята європейського футболу у Полтаві вже зачекались, забувся присмак нових звершень, неочікуваних результатів та просто відкриття для себе нових країн та клубів. Цього року «Ворсклі» пощастило потрапити на словацьку «Жиліну», програти на виїзді 0-2 та повертатися в Полтаву з так званою «форою».

Місто вже зранку кипіло футболом, біля кас шикувався натовп, аби вхопити щасливий квиток, котрих було надруковано вісім тисяч, що були розібрані неначе гарячі пиріжки і клубу довелося додруковувати нові. В соціальних мережах людей запрошували прийти на марш, присвячений поверненню «Ворскли» в ранг найсильніших клубів Європи, а всі дідусі заставляли своїх бабусь прасувати кращі сорочки аби вперше за кілька років прийти в колі друзів та побачити, як Вася і Ко надеруть сідниці цім жовто-зеленим вискочкам.

Марш, як і завжди, стартував за 2 години до футболу від Білої Альтанки, зібрав все ті ж три з половиною сотні та гучно сколихнув Полтаву, скликаючи віх, хто ще спав, на футбол. Маршрут було трохи змінено аби не заважати мамашам з дітьми, не пугати їх зарядами та піротехнікою, цього разу пройшлися вулицею вождя пролєтаріата та звичною Жовтневою. Народ вже звично посміхався, фотографував та приєднувався до свята футболу, а біля стадіону вже обговорювались шанси полтавців на успіх, ще кілька хвилин і натовп ринувся до входів улюбленого і для декого трохи підзабутого двадцятип’яти тисячника

Сектор був забитий вщент і з перших хвилин погнав команду вперед. Даллку влучає в поперечку, стадіон вибухає і продовжує чекати. Стрілка біжить коло за колом, кузьма все підтягується, голос переходить на хрипоту, а «біло-зелені» все ще не забили, так і минув перший тайм. Кузьма незадоволено свистить, сектор проводжає команду оплесками та має невеличкий перепочинок. Перева швидко минула і схоже Сачко добре змотивував хлопців, Даллку, що дивним чином опинився на місці плеймейкера, віддає на Шиндера – 1:0! Неймовірний слем на секторі, центральні трибуни скаженіють та женуть полтавців забивати другий гол.

Минає 88 хвилин, семенівський парубок Олєжка біжить забивати очікуваний другий м’яч і не потрапляє у ворота, трибуни починають йти до виходу, сектор з останніх сил рве глотки, аж ось знову наш албанський легіонер накручує на фланзі двох захисників та віддає точно на Жеку Ткачука, який забиває такий потрібний гол – 2:0!!! Ейфорія, кайф, фаєр на центральних трибунах і оргазм.

«Ворскла» розпочинає шалено перший екстратайм, кузьма жене вперед, відбиваюи ритм на сидіннях, щось накшталт скажених турецьких фанатів. Красень Турсунов заробляє пенальті та вилучення для суперника на додаток сам забиває – 3:0! В голові тільки одна думка: «не зупиняйтесь». Стадіон в єдиному пориві проживає останні двадцять хвилин, хтось вже подумки відкорковує шампанське та думає, що завтра на роботу вийде з больною від радощів головою. 120а хвилина, Ковпак марнує два більш ніж 100% моменти, словаки відбиваються і раптом…

Стадіон завмирає, чутно лише як цвірінькає коник та радіють словаки. Шок. Судя відразу дає свисток. Ніяковіння і ступор у всіх 13 тисяч, що прийшли цього вечора на стадіон. Це було неймовірне відчуття відчаю з присмаком втраченного щастя, як то кажуть «серпом по яйцям».

Так завершились єврокубки в Полтаві цього сезону, але ми знову прийдемо підтримати наших хлопців!