2.08.2015. Полтава. Ворскла - Дніпро 1:1

Дата : 05.08.2015
Автор : WGLife

Після неочікуваного позору в Словаччині полтавців очікує трьоматчева домашня серія, розпочати яку слідувало з «Дніпром». На трибуни підтягнувся великий, як для останніх років, контингент вболівальників – 6500, а ось на 22-му людей було трохи менше, ніж зазвичай.
Певно Вася та Жеваго дали гарного прочухана футболістам і ті з перших хвилин були як заведені, але знову нефарт у завершальній стадії тільки лишній раз змушував шанувальників футболу здійнятися на ноги. Так тривало до початку другого тайму, коли Андрій Ткачук разом з «Федей» проштовхнули таки кулястого у ворота Бойка, трибуни скаженіли, а сектор нарешті ожив та погнав команду вперед усіма силами.
Варто відзначити й гостей, котрі приїхали як завжди великою кількістю (більше 250 чоловік), ініціювали перегуки з центральними трибунами та фан-сектором, використовували великі прапори і були досить гучними. Окремий респект дніпровському діду, який після голу Калініча запалив фаєр, відзначивши й гол і своє 75-річчя, як то кажуть – беріть приклад! Фанатський сектор «Ворскли» на протязі матчу використовували розтяги та звично вже були на клубних кольорах.
 Матч завершився нічиєю, втім більшість людей залишилась задоволена грою, що показала «Ворскла» та обов’язково прийде підтримати полтавців у четвер, коли «біло-зелені» повинні викластись на максимум, аби пройти словаків.
Запрошуємо усіх на марш, що розпочнеться о 18-00 з Білої Альтанки, а потім не забудьте прийти й на стадіон, бо тільки разом ми переможемо!