30.07.2015. Жиліна. Жиліна-Ворскла 2:0

Дата : 03.08.2015
Автор : WGLife
30.07.2015. Жиліна. Жиліна-Ворскла 2:0

 Єврокубкове очікування ворсклян тривало довгі чотири роки. Здавалось, що зовсім недавно нам підкорився перший євровиїзд в Бухарест, аж от уже скільки років позаду. Цього року жеребу чекали з нетерпінням. Хотілось отримати щось доступніше ніж Казахстан або Ісландія. На щастя так і сталось!
 Звісно, багато хто чекав на шару у вигляді Молдови або Білорусі. Але варіант з сусідньою країною був одним з найліпших. В зв’язку з тим, що Словаки просять візу для в’їзду в країну більшість потенційних виїздюків відпала в той самий момент коли кульки під номерами чотири і вісім, що означали наші команди під час жеребкування витягли одна за одною. Але один з виїздних, котрий вже мав на руках квиток на матч збірної на початку вересня і бронь готелю в цій самій Жиліні дютував від того, що доля його засилає двічі в один й той самий Богом забутий край раз за разом.
 Як би там не було, всі хто міг і хотів добралися в потрібний час в потрібне місце. При чому з самої України їхало лише двоє людей. Інші підтягнулись з Польщі, Чехії та Словатчини. На гостьовому секторі зібралось 17 людей, 13 з яких активно підтримували команду всю гру. Непопулярність і провенційність Жиліни звела присутність пасажирів до мінімуму. Дах над сектором робили наші заряди доволі гучними і чутними. Маючи невелику кількість людей ми ловили паузи в балачках стадіонного диктора та активності місцевих вболівальників. На домашньому секторі цього разу зібралось пару-трійку десятків молодих людей шкільного та студенського віку, які були озброєні барабаном і нічого цікавого для досвітченого фанатського ока з себе не представляли
 Шкода, але команда не порадувала результатом в цей вечір. Млява гра в першому таймі, незабитий пенальті в другому. Як результат купа жовтих карток, вилучення та суха поразка, що дає мінімальні шанси на проходження ворсклян у наступну стадію євротурніру. Після матчу частина команди підійшла до сектору де окрім прочуханки отримали підбадьорення та побажання якнайшвидше забути про сьогоднішній день, та надрати дупу словакам за тиждень в Полтаві.

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі