24.05.2015. Полтава. Ворскла-Чорноморець 2:0

Дата : 26.05.2015
Автор : WGLife
24.05.2015. Полтава. Ворскла-Чорноморець 2:0

Двіж довкола матчу почався задовго до дня гри, вже за кілька днів місто рясніло в афішах з закликом прийти на марш фанатів «Ворскли» та «Чорноморця», ультра запасалась піротехнікою, хлопці готували перфоманс на цілий футбольний передєврокубковий вечір.

   Вечір гри настав швидко, палюче сонце гріло і радувало око, по зеленим вулицям хлопці й дівчата, чоловіки й жінки крокували до альтанки, звідки зазвичай і стартують фанатські марші у Полтаві. Невеличка підготовка, фото, прогрівання горлянок і понеслася! У небо здійснявся квадрокоптер, що з висоти видивлявся на стрункі ряди фанатів та фільмував все для історії. Переважна більшість зарядів про «Ворсклу», рідне місто та Батьківщину, не забували і про друзів з Одеси, яких, нажаль, було не надто багато. Перша зупинка сталася біля нацбанку де у хід пішли фаєри й дими, а народ довкола почав знімати все на свої гаджети. Рушивши далі зупинилися біля ЦУМу, де один з наших братів зробив романтичне признання своїй дівчині, запропонувавши їй руку та серце. Дівчина звісно ж погодилась і дружній колектив з радістю затягнув «гірко». Ще був гімн України та вихід на центральну алею, де «батюшка» підпалив своє кадило у вигляді армійського диму та заполонив центр міста атмосферою футболу.
   Після маршу всі гайнули на сектор, вперше за сезон заповнивши його вщент. Шиза не могла бути не драйвовою після такої підзарядки перед грою. В середині тайму забиває Громов та біжить до 22-го, який спалахує і сотнями касових стрічок, котрі полетіли в небо, підриває весь стадіон на ноги. Другий гол не змусив себе чекати, Саня Ковпак робить ще один крок до омріяного євросезону та заставляє сектор в другий раз запалити піротехніку.
   Після перерви на поле летять залишки стрічок, в котрих весь другий тайм будуть бавитись діти, а ультрас Ворскли просто насолоджуватимуться останнім домашнім матчем сезону, палить піро на 60-й хвилині, та під завісу співає зі стадіоном гімн України. Фінальний свисток і на трибуні з’являється текстовик з подякою за цей неймовірний, нереальний, нервовий, важкий, драйвовий, довгоочікуваний сезон, котрий підігрівається останніми піротехнічними одиницями. Вся команда, на чолі з тренером, персоналом підходить до нас та заряджає «Скажім всі разом», на що ми з усіх сил, що ще були в нас відповідаємо: «зелено-білі вперед»!
ТАК!!! МИ В ЄВРОПІ!!! МАТЬ ЙОГО!!!

   Окрема подяка одеситам, котрих хоч і було мало, але періодично було чути дуже добре. Ми всіх Вас любимо і бажаємо у новому сезоні також бути серед євроеліті!
   А на разі в нас остання гра, останній шанс відірватися на повну перед літнім відпочинком! Усі на Запоріжжя! Разом до перемоги!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі