16.05.2015. Дніпропетровськ. Іллічівець-Ворскла 1:2

Дата : 17.05.2015
Автор : WGLife
16.05.2015. Дніпропетровськ. Іллічівець-Ворскла 1:2
Вслід за чотирма перемогами полтавці відправились до сусіднього Дніпропетровська, де в гості чекав маріупольський «Іллічівець» під керівництвом екс-улюбленця полтавців Колюні Павлова.

Швидко набравши маршрутку ми рушили в дорогу о 8 й годині, у всіх був піднесений настрій у повітрі віяло запахом хенкалі та свіжих огірків, у салоні грав енергійний рок та діско 90-х, в салоні було гаряче і навіть не слабенький слем у проході невеличкого мікробу. Нас тормознули в Нових Санжарах гайці, і ми вирішили не втрачати шансу поринути в атмосферу сільського життя. Продавчиня на здачу від морозива пропонувала взяти її з собою, запропонували забрати її на зворотному шляху і затарившись рушили далі. Дорога пройшла швидко і вже невдовзі з’явились мальовничі пейзажі Дніпропетровська.

Часу було вдосталь, тому вирішено було пробити стадіон «Трудові резерви», де саме проходили змагання з метання спису. Трохи пофанатіли за чарівну брюнетку в біло-зелених кольорах, одним оком зазирнули на міні-футбольне поле, що було поряд, і пішли у двори кормити голубів сосисками.

За годину до гри були вже на «Метеорі», котрий зустрічав спекою, халявним входом і доволі ввічливими стюардами. До матчу зійшлись всі виїздюки: це близько 70 людей і шиза відразу потекла рікою. Перший тайм звук був не надто гучним, пристосовувались до погоди (в Полтаві було доволі прохолодно). В другому таймі, коли здалося, що команда зливає, довелось ввімкнути усі потужності та гнати гравців вперед, як підсумок Міщенко забив переможний гол за кілька хвилин до закінчення, що взірвало сектор. Останні хвилини заряди звучали максимально гучно.

Після гри до сектору підійшло лише четверо гравців, з якими ми дали масове фото, передавши через них привіт іншим. Варто відзначити й 5-ку мальців, що на протилежній трибуні доволі жваво підтримували маріупольців, за що їм респект!

Дорога назад завершилась за 30 км від Полтави, коли у воділи скінчився бензин і всі добиралися попутками. Ну на те вони й виїзди аби не давати нам жити сумно! Подяка усім активним! Разом до перемоги! До зустрічі у неділю на грі проти друзів з Одеси.

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі