09.05.2015. Полтава. Ворскла-Олімпік 3:1

Дата : 10.05.2015
Автор : WGLife
09.05.2015. Полтава. Ворскла-Олімпік 3:1
Після трьох вряд перемог полтавці не могли очікувати іншого результату, як реабілітації від вильоту з кубку в матчі проти «Олімпіка». Додавав святкового настрою й День Перемоги, хотілося помножити його на два.

Клуб вирішив підсолодити життя фанатам, та спільно з активом сектору придбав футболки зеленого кольору, котрі успішно були «випробувані» на цьому матчі. Співпраця з клубом тема не однозначна, але коли керівництво робить крок у бік вболівальників, гріх не зробити крок назустріч. Другу гру поспіль активно використовувались розтяги, цей атрибут додає своїх яскравих барв трибуні.

«Олімпік» зовсім несподівано забив, та наші не знітились і забили три у відповідь ще у першому таймі, і далі просто відпочивали. Сектор був на позитиві і заряди йшли трохи гучніше звичайного, добре виходило гнати команду за допомогою перегуків з кузьмою «вперед, Полтава», не забували й про патріотичні гасла і під кінець гри виконали гімн України. Окрім цього гарною традицією стає виконання пісні «Моя Полтава», що ще з бронзових часів є в місті символом футболу зокрема.

Разом до перемоги! До зустрічі в Дніпропетровську!

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі