03.05.2015. Харків. Металіст-Ворскла 0:2

Дата : 05.05.2015
Автор : WGLife
03.05.2015. Харків. Металіст-Ворскла 0:2
Травневі свята потроху стають пережитками минулого, але їх все ще відмічають, даючи вихідні, і було б великою тупістю не поїхати в сусідній Харків, де наші мали змагатися з місцевим «Металістом» за місце у зоні єврокубків.

Успішна гра в попередніх турах підбурила всіх від малу до величка, тих хто не їздив кілька років і тих, хто все ще думав коли розпочати виїзну активність.

Карли до столиці Слобожанщини попхали на собаках та херсонським потягом, загальними вагонами, старші обирали баси, машини та все, що вміло їздити. Вже о 7-й на вокзалі Полтави був великий натовп на біло-зелених кольорах, що запасався провіантом, ділився планами на футбольний день, а хтось вперше переживав почуття справжнього фанатизму, жмакаючи мамкині бутерброди та слухаючи розповіді старших як-то воно було раніше і яким у кого був перший виїзд.

Тяга попхнула на Харків, везучи першу «партію», що швидко розповзлась по місту, розклеюючи стікери, фотографуючись на пам'ять та під невеличким дощем насолоджуючись духом виїзду. Ближче до гри підійшли інші, клубні боси підігнали тікети по 20 грн і почався прохід на арену. Жирдяй, що представляв харківський клуб у стосунках з вболівальниками, дав команду не пропускати стікери, дрібні гроші таке інше, все це грузилось на стіл, що стояв біля гостьового сектору без розбору. Величезний мінус стадіону - це відсутність камер схову, так дехто позбувся грошей на метро та наліпок, заради яких економили на обідах. Не дуже добре ставлення.

На секторі зібралось близько 170 супортерів, з комор достали старі розтяги, що вже давно не використовували. Це значно освіжило зовнішній вигляд. Варто відмітити, що вперше разом були представники усіх трьох активних секторів Полтави, вийшло непогано. Варто відмітити текстовик на початку, яким закликали полтавців не втрачати шанс на єврокубки, та «Моя Полтава» на початку матчу. Далі гарна шиза у першому таймі, переклички з домашнім сектором. У другому було поздоровлення Василя Сачка з Днем народження, два неймовірних м’ячі Ковпака та Громова, і часом дуже пристойний звук. Наприкінці традиційно заспівали гімн України і разом з фінальним свистком поринули у ейфорію перемоги. Футболісти щиро раділи та дякували усім активним за відмінну підтримку. Це був той день, коли все було на тверду п’ятірку.

Всіх з перемогою! Разом до перемоги! До зустрічі на грі з «Олімпіком»!

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі