25.04.2015. Полтава. Ворскла-Волинь 2:0

Дата : 26.04.2015
Автор : WGLife
25.04.2015. Полтава. Ворскла-Волинь 2:0
Це був один з тих днів, коли все сприяло позитивному настрою, гарній грі команді та щирим посмішкам на трибунах. Сонце осяяло Полтаву з самого рання, по місту тоненькими струмочками люди стікалися до весняної «Ворскли», що поступово перетворюється на бурхливу річку, котру вже не змогли перепливти «козаки» з Запоріжжя, наступними повинні були стати «волиняки».

Сектор зібрав не велику аудиторію, проте 50% вдягло білі футболки, що з протилежних трибун виглядало більш жваво аніж різнокольоровий вулик. Заряди з перших хвилин були на порядок гучнішими за минулу зустріч, сектор весняно-жвавий, позитивний та неймовірний, і чомусь так завжди на грі з «Волинню», якось аж дивно. Традиційно добре йшли перегуки з центральними трибунами, а також з гостями.

Команда швидко забила два м’ячі в першому таймі та довела гру до логічного завершення. У другому ж таймі було 50% угару, сектор заряджав «полтавський ведмідь», мимо ходила фея, що пограла булочками та цицьками, але показати їх так й не захотіла, потім сектором пролетів НАТОвський гелікоптер, що мабуть нажахав усіх телеглядачів з Ватностану. Фінальний свисток і майже уся команда підійшла до сектору, радіючи перемозі, як і ми!

Гостей було близько 20-и, усі на білій темі, іноді дуже гарний звук. За що їм респект і уважуха.
 
Разом до перемоги! Усі до Харкова!

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі