8.04.2015. Київ. 1/4 КУ. Олімпік - Ворскла. 1:0

Дата : 09.04.2015
Автор : WGLife
8.04.2015. Київ. 1/4 КУ. Олімпік - Ворскла. 1:0

   Матч відповідь чвертьфіналу кубку України з футболу довелось чекати довгий місяць. Волею календаря першу гру ворскляни зіграли в себе вдома ще в перших числах березня. Всі пам’ятають ту бліду суху нічию. Тренер Ворскли тоді повторив вже заїзжену фразу «к ребятам претензий нет», всі повірили, або зробили вигляд, що повірили.
   Матч відповідь полтавці чекали. Зважаючи на те, що фаворитом гри вважали Ворсклу думки про те, що ми не пройдемо далі відкидались. Але не так сталось, як гадалось. Матч на завжди порожньому столичному стадіоні ім. Баннікова призначили мало того, що на будень так ще й в акурат на середину дня. Не зважаючи на такий «зручний» час підтримати Ворсклу зібралось біля 40 фанатів, за що їм і подяка.
Як це часто буває на стадіон потрапити, це вам не турнікет в метро перестрибнути! На звичному секторі стояла група стюартів та пропонувала квитки по 30 грн. Більшості виїздюків це не сподобалось і моб рушив до іншого входу, де одинокий одягнутий в жовте стюарт нічого не зміг вдіяти натиску публіки. Ось таким легким маневром більшість публіки опинилась на секторі стадіону. Стандартний розвіс прапорів та банерів за лічені хвилини прикрасив сектор та виділив його в кращий бік з поміж інших. Підтягнулись хлопці з помаранчево-чорними кольорами Шахтаря.
   Незважаючи на те, що кожен другий на секторі соромився відкривати рота підтримка була доволі гучною. Заряди добре було чути далеко за межі стадіону. Одного разу, поки надавали медичну допомогу комусь з гравців Олімпіка вдалось перекинутись парою слів та підбадьорити Вову Чеснокова, який стояв ледве не у центральному колі. Душевна атмосфера. 
   Перший тайм закінчився нулями. А другий почався з пропущеного голу. Класичний розіграш штрафного удару і м’яч затріпотів в сітці наших воріт, дідько його бери. Як і годиться Вася Сачко почав випускати на поле форвардів імітуючи потуги ворсклян в атаці. Але тим форвардам нікому було віддавати паси, тому вони переважно сиділи на голодному пайку. Наприкінці гри Ворскла взагалі збилась на бий-біжи за що була рясно облаяна присутніми на матчі прихильниками більш змістовної гри.
   Фінальний свисток арбітра вивів Олімпік в півфінал кубку. До фанатів підійшло лише декілька гравців, за що їм респект. Але саме вони вислухали в свій бік як подяку за сміливість, так і  критику з приводу беззмістовної гри. Що далі? А далі беремо крашанки та рушаємо на Львів. Нас чекає гра з Карпатами на другий день Пасхи.

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі