04.04.2015. Полтава. Ворскла-Дніпро 1:3

Дата : 05.04.2015
Автор : WGLife

Гру з «Дніпром» полтавські уболівальники чекали три тижні тому сонячна погода, що була зранку, манила чоловіків та жінок на стадіон, що зібрав 5500 шанувальників футболу.

Гості почали матч без розвідки та вже на четвертій хвилині Селезньов, скориставшись відмінним пасом Коноплянки та промахом по м’ячу Ткачука, пробив Богуша. Фанатський сектор «Дніпра», що був забитий під зав’язку, наче зшаленів та здавалося завів своїх улюбленців ще більше.

На щастя за 15 хвилин Турсунов відновив рівновагу та підбігши до сектору низько вклонився, що не аби як порадувало «біло-зелених». Далі почалася справжня шиза, гарячі заряди, переклички з дніпрянами, аж поки під завісу матчу Селезень не забив вдруге і команди пішли на перерву з мінімальною перевагою дніпропетровців.

У перерві стадіон розігрівав качовий реп в виконанні місцевих хлопців з «Принципової Зміни» та Артем Лоїк, варто відмітити, що трек 100% стане гарним поповненням у піснях, що повинні грати на стадіоні.

Після цього на стадіон почав падати сніг, кулястого змінили на його помаранчевого друга, а сектор, добряче розігрівшись, частково став на торс та почав ще гарячіше гнати своїх улюбленців вперед. Відмінний шанс не використав Шиндер, а ось «дніпряни» почали ще більше нагнітати. За 10 хв. до закінчення біля бігових доріжок з’явилися бійці батальйонів АТО, котрих привітали оплесками та подякою, на що хлопці щиро всміхалися та фотографували сектор.

І вже, коли здавалося, що все так і скінчиться, Коноплянка пробив Богуша з гострого кута, довівши рахунок до 1-3, тим самим підбивши підсумок поєдинку. До сектору підійшли лише п’ятеро гравців, котрі отримали кволу порцію оплесків, але це зовсім не означає, що ми, фанати Ворскли, не приїдемо в середу до Києва аби підтримати наших улюбленців у кубковому матчі проти «Олімпіка».