14.03.2015. Київ. Металург Д - Ворскла. 1:1

Дата : 14.03.2015
Автор : WGLife
14.03.2015. Київ. Металург Д - Ворскла. 1:1

   Другий виїзд підряд волею жеребу ворсклянам довелось грати з донецькою командою. Два тижні тому у Львові ми зустрічались з Шахтарем, а вже сьогодні грали в Києві з Металлургом. До столиці вирушило декілька десятків полтавців. На секторі вони змішались з фанатами донецького Шахтаря, також відмічаємо присутність двох хлопців Сімферопольської Таврії.
   Зранку в Києві йшов дощ, але за двадцять хвилин до початку гри він припинився, тому ніщо не заважало фанатам підтримувати свою команду. Гра почалась доволі непогано для нас. Ворскла володіла територіальною перевагою, яка втілилась у забитий гол. Маркоскі змістився на правий фланг та віддав передачу за спину захисникам, набігаючий Шиндер вразив ворота. Чудово!  Наприкінці тайму Ворскла мала стовідсоткову нагоду подвоїти рахунок і, мабуть, вирішити питання про переможця в цій грі. Знову навіс з правого флангу. У штрафний майданчик набігає Сiмінін, якого штовхають в спину. Пенальті. До м’яча підходить Громов і б’є у голкіпера. Як так?!
   В другому таймі від преваги ворсклян не зосталось і сліду. Повне домінування дончан. Як наслідок – гол в наші ворота, хай йому грець. До кінця гри обидві команди мали змогу як забити гола, так і пропустити, але забитих м’ячів пара-трійка сотень вболівальників які прийшли цього дня померзнути на стадіон Оболонь, що на півночі Києва, так і не побачили.
   Відмічаємо, що підтримка цього дня була не зовсім активна як з боку дюжини господарів,  так і з оку гостей.  Чи то різнокаліберний склад полтавців на секторі вдався в знаки чи то ще щось. Після гри майже всі футболісти підійшли до гостьового сектора та поплескали в долоні. Вже за тиждень чекаємо перемогу в рідних стінах над Дніпром. Там і побачимось.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі