28.02.2015. Львів. Шахтар - Ворскла. 3:0

Дата : 03.03.2015
Автор : WGLife
28.02.2015. Львів. Шахтар - Ворскла. 3:0

   Як і годиться, першу офіційну гру року фанати ворскли чекали майже три місяці. І коли стала відома точна дата гри більшість хлопців запаслись квитками на потяг, а деякі відчайдухи почали планувати автостопні маршрути. Матч відбувався на Арені Львів. Для Ворскли це новий стадіон. Ніколи раніше полтавці на ньому не грали. Варто відмітити, що рівно п'ять років тому Ворскла вперше грала з Шахтарем на тоді новенькій Донбас Арені, що нині представляє собою об'єкт сумнівної цінності.
   Як і годиться, роки йдуть, а мудики серед керівництва Клубу, як і серед керівництва Держави не зникають. Вельмешановні добродії знову встромили палицю в колесо не подавши заявку на приїзд фанатів, тому більшості виїздюків довелось двічі стояти чергу в касу та хизуватися ораторською майстерністтю перед місцевими стюартами. Як наслідок - більшість людей запізнились на перші хвилини гри.
   Незважаючи на всі примхи долі на секторі зібралось близко 50 фанатів. На моїй пам'яті це найбільша кількість народу яка коли небудь була у Лвові. Банерний розвіс, як і завжди останнім часом, був представлений чималою кількісттю невеликих полотен і прапорів. Траурний банер з зображенням загиблого на війні Героя Антона Грицая зайняв почесне місце в центрі.
   Про саму гру писати нічого. Ворскляни абсолютно нічого не продемонстрували. Навіть граючи в більшості умудрилис пропустити м'яча. Наступного разу збори потрібно проводити не в Турції, а в Луганській облатся. Думається, що там у хлопців має бути більше стимулів бігти швидше, та діяти рішучіше. Як підсумок 3:0 і веземо додому поразку.
   Після гри в центр міста вибирались на таксі. В один мікроб без проблем помістились 15 осіб, троє з яких їхали в багажнику. Водій був щасливий підкинути таку компашку до центру. За місяц маємо ще одну гру у Львові. На цей раз з місцевими Карпатами. Маю надію, що в квітні місто лева буде більш гостинне до нас.
   
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі