6.12.2014. Київ. Олімпік -Ворскла 1:1

Дата : 07.12.2014
Автор : WGLife
6.12.2014. Київ. Олімпік -Ворскла 1:1

   На останній матч року до Києва вирушило 60 фатанів Ворскли. Добирались, як і годиться, всіма можливими способами. Хто на собаках, хто автостопом, а хто ще якось. Нагадаю, що цей матч був перенесений з кінця жовтня на початок грудня бо міліція не змогла працювати одночасно на виборах до верховної ради та футбольних матчах чемпіонату. Неприємним сюрпризом для всіх стало те, що ніхто не чекав на виїздюків. Як завжди, Ворскла зробила вигляд, що фанатів не існує і не повідомила приймаючу сторону про приїзд вболівальників. А працівники "домашньої" арени Олімпіка також пальцем роблені і не могли уявити такий перебіг подій. Отже, коли вся братія була під стадіоном розгублені працівники спершу не знали який сектор виділити для виїздюків, а потім почали в пожежному порядку друкувати квитки які видавали листами а4. Ось вам і прем'єр ліга.
   В той час як творилась вся вищеописана катавасія команди вже виходили на поле. І ще не всі люди зайшли на сектор, як Дедечко вже заштовхав першого гола. Стрімкий початок! Нажаль, чи то холод, чи то ще щось завадило командам демонструвати цікаву гру. Кожне падіння приводило до паузи, розтирання забитого місця та таке інше. Підтримка команди в цей вечір, не зважаючи на добрий звук, що лунав по свьому стадіону та району, була теж не дуже потужною. Більшість людей мерзла, та боялась відкривати рота, щоб не застудити гланди морозним повітрям. Повеселив момент коли ігровий м'яч залетів до нас на трибуну. Жонглюючи ним народились рядки нового заряда, який і був під загальний глум виконаний на ура. 
   Перший тайм так і закінчився мінімальною перевагою гостей. В перерві на стадіоні грала доволі патріотична музика. Отже діджею Ворскли є чому повчитись навіть у Олімпіка. Перед початком другої половини гри сталась невелика штовханина на секторі гостей. Хтось намагався протягти на стадіон напередодні підрізаний вогнегасник. Стало веселіше. Ще один цікавий епізод стався на початку другого тайму. В одному з ігрових моментів суддя не зміг приборкати м'яч за що і був винагороджений фанатами зарядом в свій бік. Але рефері не розгубився і відвісив реверанс в бік ультрас Ворскли за що і був нагороджений оплисками.
   У другому таймі активне ядро підтримки завелось, деякі люди познімали куртки, а хтось став по торсу. Кепські думки стосовно підсумкового рахунку почали лізти в голову після вилучення на рівному місці Янузі, котрий невдало відпрацював техніку виконання підкатів на гравцях Олімпіку. Нажаль, так і сталось. Наприкінці гри Ворскла пропустила гол зі штрафного. Щоб хоч якось скрасити гіркоту невтриманої перемоги під завісу гри на секторі полтавців запалали дими, фаєри та стробоскопи. Гучний заряд "піротехніка не злочин" транслював на всю "іванівську" позицію ультрас Ворскла стосовно застосування піро під час матчів.
   На сам кінець хочу подякувати хлопцям з донецького Шахтаря, які були активними на цій грі, а також всім ворсклянам які не зважаючи ні на що продовжують подорожувати за своєю командою.
  До зустрічі на стадіонах вже в Новому Році!Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі