30.11.14. Полтава. Ворскла-Динамо 0:3

Дата : 01.12.2014
Автор : WGLife
30.11.14. Полтава. Ворскла-Динамо 0:3

В останні осінні вихідні Полтаву прикидало снігом, і гра по такій погоді завжди цікаве видовище. «Динамо» через Харків добиралося в Полтаву, до цього просили про перенос, але «біло-зелені» були налаштовані дати бій, це й надихнуло уболівальників.
За пів години до гри сектор вже зібрався майже повністю, банерна лінія була сформована, а на вихід готувався перфоманс. Кияни зайняли майже два сектори та теж чекали виходу команд. Сніг білим килимом стелився довкола, футболісти вийшли під овації та аплодисменти, а на домашньому секторі загорілася піротехніка. Впродовж першого тайму гра була ніякою, сектор гостей потроху палив, пройшли переклички «ЧУ-ГС», а з трибунами «Вперед, Полтаво». Нічого не передвіщало біди.
По перерві 22-й став розмістив хлопців, що прийшли на білих футболках, у формі літери В, й здійняв у небо більше сотні касових стрічок, що дивилося дуже ефектно. Проте команда на полі пропустила три безглузді м’ячі, кожен з яких гості зустрічали відмінним запасом фаєрів та стробоскопів. Під ендшпіль сектор господарів знову запалив, а коли гравці підійшли до сектору зробив новорічне конфетті під безкінечні пластівці снігу.
Полтава попрощалася з футболом до нового року, але фанатів ще чекає виїзд до Києва!
Що стосується гостей, то їх було приблизно 600 чоловік, гарний звук та багато піротехніки, а після 75-й хвилини більша частина стала по торсу.
Разом до перемоги! Слава Україні!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі