23.11.14. Полтава. Ворскла-Зоря 2:0

Дата : 23.11.2014
Автор : WGLife
23.11.14. Полтава. Ворскла-Зоря 2:0

 Крізь призму останніх результатів мало хто був оптимістично налаштований на легку прогулянку у грі з «Зорею», де концентрація та злагодженість була на першому місці. Підходячи до стадіону вже в котрий раз (коли справа йде до зими), можна було побачити мало чисельні групки людей, котрі не квапливо йшли на гру. Всього ж в вечорі стадіон зібрав лише 1000 болільників, не анти рекорд, але близько до того, це ще сніг не випав.
На секторі ж зібралось зовсім мало людей і перший тайм став млявим відображень дій на полі. Лише раз сектор по справжньому сколихнувся, коли гравець «Зорі» забив м’яч у власні ворота, на 44-й хвилині. В перерві кількість знизилась на кілька десятків, зате шиза піднялася на щабель, заряди стали більш гучними, пройшли перегуки з луганчанами «СУ-ГС», «Луганськ - Полтава», «слава Київській Русі», «одна єдина соборна Україна», а також традиційні «Вперед, Полтаво» з алкофанами та кузьмою. На ура! пішов під забутий заряд «Тільки Ворскла». Полтавці наче відчули енергетику сектору та забили власними силами – Ковпак смачно приклався по кулястому. Так і завершили 2-0, хоча Громов запоров кілька 100% нагод.
 Хлопці з Луганська приїхала непоганою кількістю, близькою до півсотні, чути їх було час від часу, банерна лінія теж була пристойною.
 Ну що ж, усіх з перемогою! Разом до перемоги! Слава Україні!
 Нагадаємо, що вже наступної неділі, 30 листопада, «Ворскла» прийме столичне «Динамо» і саме твоя підтримка буде важлива для «ворсклян»!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі