8.11.2014. Одеса. Чорноморець-Ворскла 1:0

Дата : 09.11.2014
Автор : WGLife
8.11.2014. Одеса. Чорноморець-Ворскла 1:0

   Тридцять фанатів Ворскли відправилось на найпівденнійший виїзд цього сезону. Хороша погода сприяла гарному проводженню часу, купанню та неквапливим прогулянкам. Ворскла підійша до гри маючи на три очки більше, ніж Чорномореці, а також з беспрограшною серією в 12 ігор. Нажаль, подовжити цю серію не вдалось.
   За годину до гри перші полтавці вже почали проникати на сектор. Квитки продавались тут же перед входом. Речі можна було лишити в імпровізованій камері схову, що представляла з себе газельку в кузов якої можна було здати наплічник отримавши номерок. Вже звичний гостьовий сектор помістив всіх нас без проблем. Банерни лінія була доволі велика. Могло скластить враження, що кожен хто приїхав привіз з собою полотнище.
   З першої секунди гри ультрас Ворскли почали заряджати і ці заряди буди чутні в трансляції. Нажаль вже на 15-й хвилині ми пропустили гол, який так і не змогли відіграти до кінця гри незважаюч на всі заміни, що провів Василь Сачко у другому таймі. На трибунах варто відмітити перекличку Полтава-Одеса, пісню про ла-ла-ла та піротехнику, що запалили гості під кінець гри.
   Після гри нас потримали 10 хвилин на секторі, а потім відпустили на всі чотри сторони. Чекаємо на натупні ігри улюбленої команди!
  
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі