29.10.2014. 1/8 КУ. Полтава. Ворскла-Іллічівець 3-2

Дата : 29.10.2014
Автор : WGLife

Давно люди задаються питанням, для кого гра в будній день в робочій час, але не дивлячись на це стадіон «Ворскла» зібрав традиційні для себе кілька тисяч, а фан-сектор був заповнений майже вщент. Нічого особливого до гри не готувалося, і окрім вже звичного ряду банерів глядачі нового не побачили. Перший тайм команда була в’ялою, та програвала 0-2, доводилося гнати їх вперед, але нічого не виходило, і трибуни проводили полтавчан свистом. У другому таймі сектор почав активно гнати «біло-зелених» вперед і за кілька хвилин рахунок був вже 2-2, а невгамовний Ковпак на додаток забив шалений третій м’яч.
На секторі звучали здебільшого україномовні заряди, не забули згадати й «ла-ла-ла» й Київську Русь, на 4-ку пройшли перегуки з центральними трибунами «СУ-ГС» та «Вперед Полтаво».
   Вболівай за «Ворсклу»! Разом до перемоги! Слава Україні! І до зустрічі в суботу в той же час на грі з тим же суперником.