18.10.2014. Полтава. Ворскла-Металіст 0-0

Дата : 19.10.2014
Автор : WGLife
18.10.2014. Полтава. Ворскла-Металіст 0-0
Більше місяця «ворскляни» не були на рідному стадіоні, і ось нарешті дочекались, та й ще суперник над принциповий – харківський «Металіст». До Полтави харків’яни з’їжджались усіма можливими засобами: на поїздах, на автобусах, на велосипедах, та все ж їх було менше ніж зазвичай. Також у Полтаву з усіх куточків області звезли більше 20 автобусів, котрі снабдили безкоштовними квитками-запрошеннями, хал явними футболками та кепками, все це про спонсорував один з кандидатів. Все було б добре, аби частина цих людей не напилася та не шукала пригод на свою дупу.
До матчу було підготовлено банер, адресований УЄФА, та й більш нічого такого нового не було. Все йшло спокійно, поки в середині першого тайму з сектора харків’ян кілька десятків молодиків не вибігло на доріжки та почала когось гамселити. Сутичка ледь не переросла в масове побоїще, та все заспокоїлось за кілька хвилин. За словами гостей. До їх сектора підійшла трійка чоловіків та почала кричати щось на кшталт «Харьков – русский город» , за що й були жорстко опіздюлені. Далі було ще більше: спочатку з одного з секторів бухе тіло звалилося прямо на дівчину і разом з неї перевірило асфальт на міцність, після чого їх забрала швидка, а потім хлопчина, що усіляко провокував та намагався вивести з себе хоч когось скуштував українського кулака.
В цілому матч запам’ятався сутичками на та біля стадіону, де люди, яких привезли на гру, були під шафе та ставали причинами сутичок.
На грі слід відмітити вже традиційні перегуки з гостями та трибунами «СУ – ГС», та щось нове «Слава Київський Русі», на що центральні трибуни відповідали другу частину.
Завершилося все нудною нічиєю з якимсь неприємним присмаком.
Вірим в команду! Слава Україні! Разом до перемоги!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі