14.09.2014. Полтава. Ворскла - Карпати 2:0

Дата : 15.09.2014
Автор : WGLife
14.09.2014. Полтава. Ворскла - Карпати 2:0

 Гарною традицією у наш неспокійний час стали так звані марші єдності, коли фанати команд, що донедавна були заклятими ворогами, зараз стають пліч о пліч Так сталося і цього разу, коли білий і зелений кольори двох міст – Львова та Полтави, вплівся чарівною квіткою у духмяний цвіт, що проривається крізь болючі бур’яни окупації. За дві години до матчу біля білої альтанки вже снували журналісти, намагаючись вхопити якийсь унікальний кадр, а поряд купкувалися люди з національними прапорами, біло-зеленими розами та іншою атрибутикою. Особливо впадали у очі бійці батальйону «Азов», що символізувало не аби яку близькість звичайних людей та військових, ще раз стверджуючи, що Україна – єдина!
Після вступного слова та виконання гімну колона рушила до пункту призначення, співаючи пісень. Основним репертуаром, незважаючи на те, що показало ЗМІ, були не пісні про містера «пу», а національні пісні, як то «Лента за лентою», «Червона рута» та кілька інших. Звісно були всім відомі хіти і про цитадель зла, і про Вовку Пупкіна, не забули і про сербів, заспівавши відому хорватську пісню. Все це супроводжувалося значною кількістю піротехніки. Підійшовши до ЦУМу ультрас зупинились, підпаливши прапор кпу та пр, заспівали гімн, до виконання котрого долучилися усі перехожі від малу до величка. Слід відзначити, що заряд «полтавчани» виконували і гості, а «Карпати Львів» та «Бандерштат» - господарі. Під кінець всі учасники маршу вишукувались у меморіалу, присвяченому небесній сотні та виконали гімн і «Воины света», після чого розійшлися по секторам.
 На самому матчі було виконано кілька нових зарядів, які, схоже, приживуться на секторі. Активно впродовж матчу використовувалися прапори та рози, а сектор був заповнений вщент. На п’ять пішли переклички з стадіоном «СУ ГС», а ось з гостями це вдалося лише з другої спроби. Коли шиза досягла апогею, наприкінці матчу «Ворскла» забила і відразу в небо здійнявся вогонь десятків фаєрів, димів та кілька ракет, котрі викликали у публіки особливий екстаз. Полтавці додали другий, закріпивши успіх, а сектор знову загорівся від щастя.
 Варто відмітити, що на фан-трибуну повернувся полтавець, що брав участь у АТО, де зазнав ушкоджень, та дякуючи Богу все обійшлося, лікарі швидко поставили хлопця на ноги. Сектор аплодував та дякував герою!
 На протилежному кінці поля було близько 70 львів’ян та група киян, що повертаючись з Запоріжжя заглянула підтримати друзів. Час від часу їх було доволі непогано чути, відзначити варто вже традиційний банер у підтримку хорватів.
 З перемогою та до зустрічі у Запоріжжі! Разом до перемоги!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі