31.08.2014. Дніпропетровськ. Дніпро-Ворскла 1:1

Дата : 03.09.2014
Автор : WGLife
31.08.2014. Дніпропетровськ. Дніпро-Ворскла 1:1

 В останні роки Ворскла доволі успішно грає з Дніпром саме на виїзді. Тому в цей раз вболівальники Ворскли небезпідставно сподівались на здобуті очки. До міста на Дніпрі вирушило біля 90 фанатів Ворскли. Перші стікери почали з’являтись на місцевих вулицях вже о сьомій годині ранку.
Цього разу Клуб вирішив виділити автобус для того щоб бажаючі могли поїхати на гру. Щоправда ця акція доброї волі лишилась напів таємною. Адже ця інформація так і не буда ні до опублікована ні до ні після поїздки. Як би там не було на автобусі, окрім сімкоїдних представників Ворскли, прибули біля 40 фанатів.
 Нажаль, в останній час все частіше і частіше матчі починаються з хвилини мовчання. Війна на сході України щодень забирає десятки життів українців, серед яких на цей раз виявився фанат Дніпра. Вічна пам’ять Герою.
Сама ж гра почалась доволі жваво. В основний склад Ворскли повернулись відбувші дискваліфікацію Далку та Баранік. Другому судилося стати видною персоною гри. Бо саме Олег наприкінці першого тайму вивів гостей вперед, завершивши комбінацію ворсклян влучним пострілом в дальній від воротаря кут воріт. Вже в другому таймі Дніпро відігрався забивши м’яч з точки. Шкода, але цього разу наш друг Мазух не відзначився голом у власні ворота, як в попередні 2 роки, тому маємо лише нічию.
 Трибуна дніпрян була вдягнута у чорне, та перші 20 хвилин, як і гостьовий сектор, мовчав. З підтримки обох груп фанатів варто відмітити лише патріотичні переклички, та декілька запалених фаєрів ворсклянами наприкінці гри. 
Надалі маємо декілька ігор національної та молодіжної збірних України. З вірою в перемогу на всіх фронтах крокуємо в майбутнє! 

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі