08.08.2014. Ужгород. Говерла-Ворскла 0:0

Дата : 11.08.2014
Автор : Алімон
08.08.2014. Ужгород. Говерла-Ворскла 0:0Західна Україна – то своя маленька країна зі своїми чудернацтвами та забобонами і кожного разу, коли туди приїздиш – релаксуєш, забуваючи про буденні проблеми. На гру в Ужгороді потрібно було виїжджати ще ранком четверга, спочатку до Києва, а згодом, покружлявши там до вечора, й у сам епіцентр футбольного свята.
Прибувши ранком до Закарпаття ми вселилися у кайфовий паб-хостел, де ґаздиня угорка нас радо зустріла та показала апартаменти, схожі на мрію усіх дітей 90-х, під дахом як у мультфільмі «Ей, Арнольд». Трохи перепочивши ми ознайомились з містом, котре, хоча й невеличке, проте дуже живописне та цікаве, по дорозі зустріли інших виїздюків та усі разом про дегустували відомі закарпатські вина.
Підходячи до стадіону побачили місцеву ультру, котра запропонувала стояти разом з ним на секторі, ми ввічливо відмовились і пішли на гостьовий, де вже був дехто з наших. Разом нас зібралося 13 чоловік, котрі у весь голос намагалися підтримати команду. Слід відзначити перегук з господарями «СУ-ГС», «Ужгород – Полтава». У другому таймі хлопаки з протилежної трибуни прийшли на наш сектор, де ми разом заспівали «Червону руту», гімн та кілька кричалок, після чого вони повернулись на свої місця, підриваючи петарди на своєму шляху.
Гра була не надто жвавою, хіба Дедечко виніс м’яча з власних воріт, а потім не влучив у чужі. Після гри футболісти з понурими головами підійшли до сектору, дякуючи за підтримку, не вистачало лише Громова, котрий, чомусь, проігнорував болільників, що подолали більше тисячі кілометрів заради млявої возні на полі. Проте ми все одно любим «Ворсклу» і завжди будимо промовляти, що «біло-зелені» - найсильніші!
Далі був Хуст, Тячів і Львів, але то вже інша історія, котру Ви зможете прочитати в 7-му номері фан-зіну «White-green life».
Слава Україні! Разом до перемоги!

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі