27.07.2014. Київ. Динамо - Ворскла. 1:0

Дата : 28.07.2014
Автор : WGLife
27.07.2014. Київ. Динамо - Ворскла. 1:0
Україна охоплена війною. Анексований Крим, гинуть люди за свою землю на сході. Здавалось би гірше немає куди. А ні, таки є. За день до гри основних складів Ворскли та Динамо в Кременчуці був застрелений президент клубу, мер Кременчука Олег Мейданович Бабаєв. Людина, що дійсно любила футбол. Він грав на полі, розвив цей вид спорту в регіоні, часто бував як на домашніх, так і на виїзних матчах Ворскли в тому числі і за кордоном, вкладав в улюблену справу душу і не шкодував грошей. Нажаль, його життя обірвалось. Спи спокійно, Президент.
Незважаючи на неспокій в Україні футбольні матчі відбуваються за планом. На перший довгоочікуваний тур до Києва підтримати Ворсклу прибуло біля 100 фанатів. Звісно, всі чекали хорошої погоди, щоб можна було відпочити на пляжах у Гідропарку. Тому змушені були орієнтуватися по прогнозу погоди на http://www.gismeteo.ua/weather-kyiv-4944/.
На секторі ворсклян кілька десятків людей представляли Донецький Шахтар. Хтось з них тимчасово мешкає у Києві, хтось повертався з суперкубкової гри, що гралась серед тижня у Львові, хтось спеціально приїхав на гру. Перед початком гри ворскляни в другого ярусу звісили портрет Олега Бабаєва, футболісти Ворскли вийшли у футболках з таким самим зображенням, та грали з чорними пов’язками на рукавах. Матч почався з хвилини мовчання.
Як і завжди, від ігор з лідерами чемпіонату чекаєш чогось більшого.  Нажаль, цього дня, як мені здалося, команда грала досить посередньо. За весь матч було створено мало небезпечних моментів. Олександр Шовковський по справжньому так і не продемонстрував свій рівень готовності до сезону. Натомість кияни почували себе доволі впевнено, хоча забили лише один м’яч. За іронією долі це зробив екс футболіст Ворскли, кременчужанин Роман Безус. 
Щодо підтримки команд то вона буда, як і завжди останнім часом розподілена на підтримку своїх команд, переклички на кшталт Слава Україні-Героям Слава та пісні по типу ПТН – х**ло. Звісно, останній заряд побив всі мислимі і немислимі рекорди по гучності та протяжності. Навіть політкоректні призиви диктора стадіону не мали впливу на публіку, якої цього вечора зібралось трохи більше 18 тисяч.
Після матчу до гостьового сектору підійшла тиснути руки виїзним вся команда та Роман Безус. А також здалеку поаплодував фанатам Ворскли Олександр Шовковський. Наступну гру полтавці проводять вдома з Шахтарем. Отже, готуємось зустрічати друзів вдома. 

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі