11.05.2014. Полтава. Ворскла-Дніпро 1:4

Дата : 12.05.2014
Автор : WGLife
11.05.2014. Полтава. Ворскла-Дніпро 1:4
Громом серед ясного неба стала звістка, що останні матчі чемпіонату будуть проводитись без глядачів. І це в той момент, коли командам потрібна підтримка, щоб добитись поставлених задач. Проте було вирішено все одно прийти на гру та з-за меж стадіону підтримати «біло-зелених».
І вже, коли всі готувались виглядати з-зі шпарин на майстрів шкіряного м’яча прийшла звістка, що був знайдений компроміс і уболівальників все ж пустять на стадіон. Більшість, звісно ж вже затарилась провіантом, та сиділа біля зомбоящіка в очікуванні «свята». До фанатів підійшов пан Бабаєв і Яворський, котрі попрохали не палити піротехніку і сказавши, що «штраф ми вже отримали, але все для Вас». Для болільників були доступні 22-й та 23-й сектори на яких відповідно і розмістились ультраc «Ворскли» та «Дніпра».
Почали матч з виконання гімну, патріотичних гасел та сумісних зарядів «Дніпропетровськ» і «полтавчани». Далі ж, в кращих братських традиціях, команди підтримувалися почергово. Сектор ще не був таким гучним ніколи, додаткового ажіотажу додавали горласті «дніпряни», котрих ми намагалися перекричати. Не обійшлося і без чергових привітів для «товаріща, котрий нам зовсім не товаріщ» і ФФУ (доречі тряпка-звернення так і не з’явилася на трибуні, але на те ще буде нагода).
Після феєричного першого тайму господарі вже традиційно здали і привезли собі 3 м’ячі, що поставило величезний хрест на сподіваннях побачити єврокубки. Але гравці отримали свою порцію оплесків, а «дніпряни» традиційним перегуком з футболістами «Хто ми? – Днєпр!» привітали їх з заслуженою перемогою.
Але ми не в розпачі і надалі палко кохатимемо наших «біло-зелених» і НАШУ УКРАЇНУ! Слава Україні!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі