03.05.2014. Запоріжжя. Металург-Ворскла 0:1

Дата : 05.05.2014
Автор : England
03.05.2014. Запоріжжя. Металург-Ворскла 0:1
Гру у Запоріжжі вівідало 30 полтавців. Правдами і неправдами ми змогли-таки потрапити на гостьовий сектор (привіт нашому офіцеру безпеки). Сталося це лише на 15 хвилині.
У господарів на початку гри було піро-шоу, яке ми спостерігали ще з-за меж стадіону. Підтримка обох фан-секторів в першому таймі була загострена на перекличках патріотичної тематики, в які періодично вмикалися практично всі присутні вболівальники. Гру команд можна охарактеризувати однією влучною фразою: «Игра была равна, играли два говна». В другому таймі трохи повеселішало, коли Бара-алкаш забив непоганий, трудовий м’яч. Завдяки повній футбольній імпотенції гравців «Металурга» рахунок на табло більше не змінювався. Після фінального свистка частина ворсклян прийшла до сектору і подякувала виїзним за підтримку. Маємо зовсім невиразну перемогу, але в турнірній таблиці вона все одно зараховується як 3 очки. А, отже, боротьба за ЛЄ триває.
Окремо хочеться привітати Василя Сачка з 39-м Днем народження. Василь Вікторович, схоже Ви стаєте для нас - фанатів «Ворскли», новим Тренером. Це важкий шлях. Тому ми бажаємо Вам мужності, безмежної віри у власні сили, міцного здоров’я і спортивного фарту!
Вперед, ворскляни!


Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі