28.04.2014. Полтава. Ворскла-Таврія 1:1

Дата : 30.04.2014
Автор : Wglife
28.04.2014. Полтава. Ворскла-Таврія 1:1

Якось незвично було йти на футбол у понеділок, але схоже, що наш народ повністю відігрівся від прохолоди і волів бачити дива-дивні та те, як «Ворскла» знову націлено йде до єврокубків. Проте полтавчани не були б самі собою аби не вигадали проблем на свою голову самотужки. 
П’ять тисяч вболівальників стали свідками невиразної гри, зате вдосталь наспівались пісень та розігріли горлянку окрім спиртних напоїв ще й кричалками. Відмінно прйшли вже звичні «СУ – ГС» як з центральними секторами так і з гостями. Порадував малий, котрий з шаликом «Україна» підбіг до сектору, за що отримав порцію оплесків.
У другому таймі болільники «ворсклян» двинулись на гостьовий, але не для звичних «розмов», а щоб підтримати сімферів у цей складний для усіх наш (а для них тим більше) час. Співали звичні пісні про валодю, Гімн, червону руту, скандували «Сімферополь», «Крим – це Україна» й таке інше. Особливим апофеозом стала перекличка «Хутін» - «Пуйло», коли сектором вже покотилися думки, ніби пан компотов (прізвище змінено) виріже першу частину для новин та зробить заголовок: «в Полтаві підтримали Хутіна». Але мабуть цей дядько ввечері дивився зовсім інший канал. 
Після матчу лише Пердута та Сапай зрозуміли що до чого та підійшли поаплодувати. Потиснувши руку гостям полтавчани розійшлися по домівках, агості, палячи піротехніку, відправилися у дальню дорогу. 
Разом до перемоги! Слава Україні! Крим є Україна!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі