24.04.2014. Маріуполь. Іллічівець-Ворскла 1:2

Дата : 25.04.2014
Автор : WGLife
24.04.2014. Маріуполь. Іллічівець-Ворскла 1:2

   Перенесений через війну матч з Іллічівцем багато хто очікував з нетерпінням. Ще б пак, грати проти одного з найуспішніших тренерів Ворскли Миколи Павлова, ще й на виїзді завжди було цікаво.
   Незважаючи на будній день та ранній початок гри до Маріуполя доїхало 10 фанатів, які й змогли наживо побачити перемогу улюбленої команди. А діло було так. Після першого тайму на табло свтились нулі. На початку першого тайму  Яховіч заробляє пенальті з якого відкриває рахунок в грі. Але згодом маріки відігрались також з пенальті. М'яч знайшов руку Чеснакова після удару в бік воріт когось з гравців місцевого клубу.
   Але все добре, що добре закінчується. Наприкінці гри відмінний пас Ткачука з центру поля виводить один на один Яховича з голкіпером. Два дотики до м'яча і круглий тріпотить у сітці воріт.
   Ще через 10 хвилин свисток головного арбітра фіксує перемогу гостей. Нажаль, Василю Сачку не вдалось потиснути руку Миколі Павлову, бо той був вилучений арбітром матчу з лави для запасних після влаштування чергового безглуздого нервового шоу.
   З перемогою, ворскляни, боротьба за євросезон наступного року триває!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі