20.04.2014. Київ. Динамо-Ворскла 2:1

Дата : 21.04.2014
Автор : WGLife
20.04.2014. Київ. Динамо-Ворскла 2:1
Цьогоріч матч у Києві припав точно на Великдень. Тому багатьом уболівальникам як із столиці, так і з Полтави довелося робити вибір: чи провести це свято в колі сім’ї або друзів, чи на футболі з пасками і крашанками.
Врешті, у неділю все звелося до наступної картини: на «Олімпійському» за офіційними даними зібралося трохи більше 12 тисяч вболівальників, хоча на око було менше. Гостьовий же сектор зібрав близько тридцяти полтавців.
Із самого початку гра «Ворсклі» давался і гол Яховіча, принаймні для нас, став логічним підсумком розвитку подій на полі. Ультрас «Динамо»  ініціювали кілька перекличок, які крім гостьового сектору підтримувала і решта вболівальників. Оосбливою популярністю користувався хіт про деякого товариша П.
Взагалі атмосфера на трибунах була досить дружньою і навіть звичних наїздів зі сторони «кузьми», яка далеко не завжди в курсі всіх фанатських розкладів, помічено не було.
У другому таймі активність полтавських супортерів дещо знизилася. На полі ж усе йшло до того, що «Ворскла» зможе таки нарешті здобути першу історичну перемогу над «Динамо» на виїзді. Але тут своє вагоме слово сказав головний арбітр матчу, який показав Дедечку «візитку Яроша». У меншості наші хлопці не змогли втримати навіть нічиєї.
Після гри ворскляни підійшли до гостьового сектору і подякували за підтримку.
Що стосується сектору господарів, то він звучав доволі гучно протягом усього матчу. У другому таймі господарі замутили кілька слемчиків, а наприкінці матчу стали по торсу. Так що атмосфера на трибунах відповідала розв’язці матчу.

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі