12.04.2014. Полтава. Ворскла-Шахтар 1:0

Дата : 12.04.2014
Автор : WGLife
12.04.2014. Полтава. Ворскла-Шахтар 1:0

Прийшла весна, всі ми чекаємо зрушень у нашому житті на краще, що знов настане час, коли можна буде спокійно гортати сторінки преси, і не читати в ін-неті, що хтось-десь творить якісь сепаратистські дії. Певним зрушенням можна вважати фанатське перемир’я, яке розповсюдилося всіє країною і всиляє віру в те, що наша нація сильна духом і завжди готова протягнути руку допомоги один одному. 
Усім відомо, що фанатські рухи «Ворскли» й «Шахтаря» вже давним-давно товаришують і матчі між ними проходять в особливій дружній атмосфері, саме тому перед грою було вирішено провести марш єдності, по-перше об означити, що фан-рух у Полтаві на пристойному рівні, а по-друге підтримати дончан в цей скрутний час. Збір було призначено на 12 годину на Білій Альтанці, звідки зазвичай і стартують усі полтавські акції. На Соборній площі зібралося близько п’яти сотень вболівальників Донецька та Полтави, які принесли велику кількість прапорів України та УПА, народні умілиці пошили прапор ВМСУ, а гості привезли з собою банер «Соборна Україна», який й став лицьовиком маршу. Для початку заспівали гімн України, після чого й відбувся старт. Набір зарядів був не зовсім звичайним, бо окрім «СУ – ГС», «Віва, Україна» та зарядів з секторів було передано привіт товаріщу Валодє з сусідньої країни. На підході до Нац Банку натовп зупинився та заспівавши «Йутін Пухло» почав запалювати піротехніку. Навколишня територія відразу нагадала кадри з якогось голівудського фільму, в якому вулицю поглинає дим та чутно вибухи. На диво народ, який з відкритими ротами дивився на це дійство, не лякався, а навпаки висовувався з вікон, а ті, що були на вулицях, знімали все на гаджети та підспівували. Особливою популярністю користався заряд про «Кто не прыгает, тот не украинец», під який стрибали усі від малу до величка. 
Далі колона пройшлася Жовтневою, і провівши «кротів» на гостьовий дружньо розійшлася.
Що стосується самого матчу, тут варто відзначити зарядженість наших футболістів на гру, яку підігрівали своїм співом болільники. Вже звичні переклички з центральними секторами та гостьовим, та особливо гарний звук під час нового заряду. Варто відмітити, що на секторі знову з’явилися прапори, що значно оживили деяку сірість трибун.
На полі в той же час «ворскляни» вибороли третю перемогу над «Шахтарем», чому сприяли нові улюбленці публіки Турсунов та Яховіч. Не в образу для друзів, але ця перемога для полтавців особлива, бо «Шахтар» - найнеприємніший суперник, в футбольному плані. 
Після матчу Василь Сачко подякував усім вболівальникам за підтримку та попросив журналістів написати, щоб вона була такою на кожній грі. Приємним додатком до перемоги стала успішна гра ультрас «біло-зелених» на кубковому матчі одного з полтавських турнірів, тож сьогодні наш день! Слава Україні! Разом до перемоги! Крим є Україна!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі