29.03.2014. Полтава. Ворскла-Говерла 3:1

Дата : 30.03.2014
Автор : WGLife
29.03.2014. Полтава. Ворскла-Говерла 3:1

   Напередодні матчу в одному з закладів міста групою фанатів було помічено кілька футболістів «Ворскли», які вже були «готові». Спроба провести роз’яснювальну бесіду нічим гарним не увінчалася, окрім фраз «ти шо, меня не уважаєш?» та «я випив нормально, но ще не так, шоб ригать». Гравцям пообіцяли не називати імен, якщо вони припинять п’янку, на що вони наче погодились, але потім були помічені у іншому місці.
   На самому матчі сектор зібрав близько двох сотень людей, що значно менше ніж на матчі з «Зорею». Нажаль не багато людей відізвалися на заклик приходити з державними прапорами, сподіваємось, що наступного матчу їх буде більше. Звичні заряди, переклички СУ – ГС, ініційовані центральними трибунами та розігрів 22-го після третього м’яча – те, що запам’яталось. Також на матчі було зібрано кошт на прапори ЗСУ та ВМСУ, котрі мають з’явитись наступного матчу.
Ворскляни перемогли, чим порадували усіх вболівальників, котрі чекали цієї перемоги довгі сім матчів. 
   На центральних трибунах знову було ротягнуто банер "За українську версію сайту", аби нагадати прес-службі, що українську версію сайту обіцяли ще восени, але віз й нині тут...
   Гостей з Ужгороду помічено не було.
   На після матчевій прес-конференції було задано питання про інцидент з гравцями, на що Сачко пообіцяв відреагувати. Запитання було поставлене не для того, що б гравців наказали, а лише для того, що б вправити їм мозок, аби ті не губили кар’єру, на кшталт всім відомого Артьома. 
   Біло-зелені – наші кольори! Разом до перемоги!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі