23.03.2014. Луцьк. Волинь- Ворскла.0:0.

Дата : 24.03.2014
Автор : WGLife
23.03.2014. Луцьк. Волинь- Ворскла.0:0.

   Волею жеребу та форс мажорних обставин ворскляни проводили свою першу весняну виїздну гру у Луцьку. На цей матч з різних куточків нашої країни з'їхались вісім представників біло-зеленого фанатського бомонду. Звісно важко говорити про якийсь рівень підтримки за такої чисельної кількості виїздюків, але ж се таки декілька зарядів пробились скрізь шуми трансляції, та були почуті чисельними фанатами, що переглядали гру по телевізору. До того ж режисер трансляції Микола Рябов декілька разів наводив об'єктив однієї з камер на грядку виїзних ворсклян, чим визивав шквал смс на мобільні гаджети полтавців з завіренням друзів про те, що знайоме обличча майоріло на ТВ екрані.
   Про самі перепетії на полі не хочеться взагалі писати. Адже Волинь виглядала досить впевнено на фоні млявої гри гостей. Періодично здавалося, що м'яч ось-ось перетне білу смужку воріт Непогодова, але Дмитро в цей день був двічі на висоті. По-перше, він найвищий футболіст команди за зростом, а по-друге потягнув декілька непоганих ударів волинян, за що йому окремий респект. Атакуючі дії Ворскли в цій грі залишили багато питань, отже особливих моментів окрім двох напівнебезпечних штрафних ударів ми не мали.
   Як і годиться, під час виїзду не обходиться без особливих моментів. Цього разу один з фанатів Ворскли протяг з собою на гостьовий сектор п'яти літрову бочку з пивом, з якої цідив у прерві прохолодний напій та втамовував ним спрагу. Стюарти при цьому або справді не бачили або робили вигляд, що нічого не відбувається. Також вдалось перемовитись декількома словами з волинянами, які до речі, в цей вечір звучали доволі гучно.
   Після гри до гостьового сектору підійшли вибачатись за мляву гру футболісти. Прешим хто подолав паркан був Ігор Пердута, за ним Ткачук, Чесноков, Далку, Громов та ще декілька хлопців. Приємно бачити те, що не тільки ми, фанати не задоволені грою та результатами улюбленої команди, але й самі гравці відчувають те ж саме розчарування своїми діями на полі.
   Отже, чекаємо на нові емоції від подорожів за Ворсклою та бажаємо перемог улюбленій команді!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі