16.03.2014. Полтава. Ворскла-Зоря 1:1

Дата : 16.03.2014
Автор : Богдан
16.03.2014. Полтава. Ворскла-Зоря 1:1
Чесно кажучи, не чекав великої кількості вболівальників на матчі, але був приємно здивованим. Незважаючи на похмуру погоду та холодний вітер, люди не змогли собі відмовити в перегляді футбольного матчу за участі їхньої улюбленої команди.
Одразу був вражений надзвичайною тишею під час хвилини мовчання. Кілька разів був на матчі, де була відбувалася ця процедура, і кожного разу знаходилось декілька людей, які ігнорували цей процес, порушуючи тишу. Щойно розпочався матч, фанати з 22 сектору почали співати Гімн України. Потім лунали гасла: «Слава Україні! Героям Слава!», «Слава Нації! Смерть Ворогам», «Україна – понад усе» Не зіпсувала настрою навіть група з 5-ти осіб, які вигукували: «Слава Союзу» з 34-го сектору, але це тривало менше хвилини і більше не повторювалося. Приємно здивувала і «Червона рута» в середині 2-го тайму. Загалом, вболівальники були як завжди злагодженими і підтримували дружню атмосферу протягом усього матчу.
Хотілося б сказати кілька вражень від гри. Приємно здивував штурм на перших хвилинах. Бажання забити швидкий гол було помітно від того, що за перші 15 хвилин «Ворскла» створила 3 реальні нагоди для того, щоб розписатися у воротах «Зорі». Серед усіх футболістів хотілося б відзначити Адіса Яховіча та новачка Санжара Турсунова. Якщо перший зробив неабиякий вклад у здобуття потрібного результату улюбленої команди, то другий хоч і не був таким помітним, але старався, викладався та відпрацьовував як в атаці, так і в обороні. Будемо сподіватися, що свою найкращу гру він показуватиме у наступних матчах. Впродовж першого тайму була рівна гра з невеликою перевагою «Ворскли», але наприкінці зусиллями Дмитра Хомченовського та Яніка Болі «Зоря» відкрила рахунок. Деякі вболівальники могли пропустити гол «Ворскли», бо вона забила одразу після перерви. Відзначився вище згаданий Адіс Яховіч. Другий тайм не запам’ятався гострими моментами, тож логічне завершення цікавого матчу – нічия.
Здобуте очко у матчу з конкурентом за потрапляння у Лігу Європи дозволило «Ворсклі» залишитися на 6 місці принаймні на ще один тиждень, а гідна гра з сильним суперником подарувала світлі надії на участь у єврокубках.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі