29.11.2013. Донецьк. Металург - Ворскла.4:1.

Дата : 01.12.2013
Автор : Інгланд
Остання гра року припала на п’ятницю. Цей факт суттєво вплинув на кількість виїздних. Цього разу до Донецька дісталося 13 полтавчан. За годину до гри склався стихійний збір коло одного з ТЦ. Хочеться одразу подякувати хлопцям з «Шахтаря» за підтримку в цей день. Їх прийшло близько 50 чоловік. Ближче до стадіону загорається піротехніка, йдуть заряди. Спочатку служба безпеки не хотіла пропускати донеччан на гостьовий сектор, мотивуючи це листом від нашого ФК. В ньому йшлося про небажане перебування помаранчево-чорних на секторі біло-зелених. Але згодом все владналося. Перший тайм пройшов відмінно. Більшість зарядів підтримував весь склад сектору. І нам не стало проблемою заглушити номінальних господарів. Ворскляни швидко повели, але наприкінці тайму вже програвали. Друга половина гри розпочалася погано. Я б навіть сказав, гірше нікуди! М’яч ще двічі побував у воротах Непогодова, який в цей день не виручив команду жодного разу... Далі був незабитий пенальті і влучання у перекладину зі штрафного. Після цих моментів стало остаточно зрозуміло, що на полі нам вже сьогодні нічого не світить. Підтримка знітилася. Тепер добре звучали лише деякі заряди. Фінальний свисток зафіксував невтішний рахунок 1-4. Незважаючи на це наші хлопці підійшли до сектору і подякували нам за підтримку. На сектор полетіли футболки Чеснакова, Далку, Дедечка. За що їм окремий респект.

Рік скінчився на мінорній ноті. Та все ж хочеться подякувати футболістам і Василю Вікторовичу за ці 18 турів. Було весело. І цікаво. То ж чекаємо на весну і, чому таїтися – Євроліта!

П.С. Ще раз хочеться подякувати хлопцям з Донецька за підтримку.