09.11.2013. Полтава. Ворскла-Карпати 2:2

Дата : 10.11.2013
Автор : Алімон
09.11.2013. Полтава. Ворскла-Карпати 2:2

Сонце, що засяяло ранком суботи, оживило людські вулики, які поступово прокинулись та гудячи почали злітатися на 16 годину до стадіону. У гості приїхали «зелені леви», не можна сказати, що принциповий суперник, але на матчах з львів’янами завжди весело. Так було й цього разу.
Сектор вперше в сезоні набрав близько трьох сотень молодиків, повернувся барабан та заряди полилися рікою. Швидкий гол не збентежив 22-й, і уся «почесна рать» погнала команду вперед, і Вовка Чеснок вколошматив голешнік! На секторі пожвавлення та стробоскоп, яких, думалось, ніхто не пронесе після минулого матчу, але мабуть «шпону» все одно. До кінця тайму команди ще обмінялися м’ячами, сектор вибухнув петардою, на 3-му теж щось шандарахнуло, весело і х*й з ним!
У другому таймі досить несподівано гості провели перекличку з 3-м сектором СУ – ГС, а з 22-м «СЧ – СП». Також варто відмітити двох підпитих довбнів, що вибігли на доріжки, розмахуючи шаликом, здається що стюарди просто курили бамбук, бо ще роки два тому їх би втоптали в газон та відбили печінку.
Гостей же приїхало 105 чоловік, звук досить пристойний, більше нічим ніхто не запам’ятався.
Любіть «Ворсклу»! Разом до перемоги!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі