19.10.2013. Полтава. Ворскла - Металург. 2:1.

Дата : 20.10.2013
Автор : Цой
19.10.2013. Полтава. Ворскла - Металург. 2:1.

 Важко сказати, що гри з «Металургом» полтавські фани чекали, але цікаво було подивитися, що покажуть бомжи, чи приїде їх така ж кількість як і минулого разу, чи справи минулих днів у них вдома підштовхнуть їх на роздуми.
З неофіційних джерел подейкують, що кілька гостей все ж вспіли отримати порцію щщів, безглуздо користуючись полтавським транспортом. Але то їх власні справи, з ким, де коли і як. Перед матчем алквтофани Одеси та Полтави відмітили день народження місцевих чотириколісних болільників, ударивши автопробігом по бездоріжжю. 
 На секторі зібралося близько 120 чоловік, що позначилося на звуковій підтримці, та й температура не підігрівала. Довелося багато стрибати. На «ура!» пішли перегуки з центром (як на підтримку команди так і по ненависті, а також Одеса – Полтава) та заряд «оле-ола, холодно 3,14зда». Лише так вдавалося зігрітися, ну й ще завдяки автоголу бомжів пройшов гарний слем.
 Гостей приїхало трохи більше 50 чоловік, в першому таймі декілька раз було чутно їх заряди, в другому ж вони мабуть зовсім задубіли від гри своїх улюбленців.
 Неприємність закінчився матч: з сектору алкофанів випав якийсь дядько, та схоже щось собі зламав, на додаток отримавши струс мозку. Через це почався гамір в підтрибунці, на котрий вибігли футболісти «Ворскли», а Дедечко кричав: «Врача, скорей».
 Та вже за кілька хвилин повернулися назад, балакаючи між собою:
 - «Що ти так швидко вибіг», - спитав Матвеєв у Міщенко, на що наш хав відповів:
 - «Я думав там якийсь махач, вибіг на крик».
 Приємно, що в нашій команді зібралися бійці, готові по першому сигналу піти на захист товаришів. Любіть «Ворсклу», ходіть на футбол! Разом до перемоги!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі