4.10.2013. Сімферополь. Таврія - Ворскла. 0:1.

Дата : 06.10.2013
Автор : WGLife
4.10.2013. Сімферополь. Таврія - Ворскла. 0:1. 
 Востаннє виїздний матч з Таврією ворскляни грали шість років тому восени. Той день приніс вилучення лідера команди з поля , а команді поразку, вилучення лідера команди з поля, проте навколофутбольна спільнота ворсклян в той день здобула найгучнішу на той час перемогу в Мар'їно. 
 Але то все історія. Цього разу п'ятнична гра ледь зібрала пів тисячі поціновувачів наживо переглядати футбол. І, мабуть, то не дивно, адже наразі Таврія найгірша команда ліги. Як і має бути, Ворскла з перших вилин гри почала створювати моменти. Але чи то фарт відвернувся від нашої команlи, чи то не вистачало індивідуальної майстерності виконавцям, але час плинув, а м'яч не йшов у ворота. Перева з нулями на табло. Після п'ятнадцятихвилинки у роздягальні команди з'явились на полі і продовжили співати свою пісню. Коли час гри перевалив за вісімдесяту хвилину стався гол. Від скуки захисник тавріяків вирішив закотити круглого у свої ворота, за що йому респект. Так, майже на шарка, Ворскла здобула перемогу і утримала лідируючі позиції у турнірній таблиці чемпіонату.
 А що ж фанати? тавріяки, традиційно розташовувались не гуртом, а ультрас ворскли, як і "годиться" в останні роки проігрорували виїзд.
 
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі