25.09.2013. Полтава. Ворскла - Волинь. 2:1 (1:1). 1/16 КУ.

Дата : 26.09.2013
Автор : Василь Травень, Чуб
25.09.2013. Полтава. Ворскла - Волинь. 2:1 (1:1). 1/16 КУ.

 Напередодні кубкових ігор з'явилася інформація, що в УЄФА вирішили з наступного сезону більше не надавати місце в Лізі Європи командам, що стали всього лише фіналістами національних кубків. Відтепер для участі у цьому євротурнірі необхідно виграти кубок своєї країни. Якщо ж переможець вже забезпечив свою участь у Лізі Чемпіонів або Лізі Європи через чемпіонат, то вакантне місце буде віддаватися клубу, що зайняв наступний за  «єврозоною» щабель (привіт корифеям цеху) у чемпіонаті. З усього цього можна зробити висновок, що пріорітетність кубкових турнірів для керівництва європейського футболу зараз низька як ніколи, клуби теж із кожним роком втрачають інтерес до цього турніру, часто виставляючи резервні склади, а тепер їх позбавили ще й  такої  частини мотивації як можлива євроосінь, зароблена через кубок. Принаймні цей шлях тепер буде набагато складнішим. За прогнозами команди аналітиків WGLife все йде до того, що вже у короткостроковій перспективі розіграші національних кубків проводитися не будуть і ми втратимо можливість спостерігати за подвигами команд з нижчих дивізіонів, які здійснюючи свою мрію, з року в рік творять гучні сенсації, перемагаючи більш іменитих опонентів. Що не кажіть, а у кубкових матчах присутня особлива романтика, особлива атмосфера, тому дуже боляче спостерігати як кубкову ідею заганяють у могилу, очевидно з тієї причини, що це приносить комусь недостатньо грошей. Нам, ворсклянам, непрнємно це бачити ще й  з тієї причини, що головний тріумф полтавського футболу відбувся свого часу якраз у розіграші кубку країни. 

 А поки чорні хмари комерційної вигоди ще тільки насуваються, ми могли спостерігати за матчем 1/16 фіналу Кубка України між Ворсклою та Волинню. Насолодитися цією грою на свіжому повітрі, яке прогрілося того кришталево чистого і холодного як кубик льоду у коктейлі студентки з області аж до +9 за Цельсієм, прийшло лише 2300 глядачів, і це новий антирекорд сезону! Що за жалюгідний результат, навіть соромно писати про такі цифри! Спасибі відділу маркетингу за його ефективну роботу. Особливий привіт Маньковському, який, як нагадаємо недавно браво звітував з приводу відвідуваності. Цікаво, а що він тепер звітуватиме? Мабуть просто мовчатиме, як і зненацька замовчав, коли WGLife домовилося про онлайн з цим паном, а потім він раптом увімкнув задню.

             Як працює апарат і менеджмент клубу ми змогли переконатися цього тижня ще раз, спостерігаючи реакцію офіційних і напівофіційних осіб на проблему відсутності української версії сайту, точніше на відсутність цієї офіційної реакції. Ну що ж, що цим хлопцям начхати на якихось там вболівальників ми здогадувалися давно, але хай не думають, що Ворскла – це вони. Вони сьогодні були, завтра підуть, а ми, вболівальники, залишимося. Це наше місто, наш стадіон, наш футбол! Завжди пам'ятайте про це. 

 Матч Ворскла почала погано, проваливши перший тайм. У другому ж гравці, під впливом наганяю від Василя Сачка та 2300 божевільних від холоду, але відданих суппортерів, переломили хід поєдинку і зрівняли рахунок. Проте купи моментів не вистачило, щоб не доводити справу до овертайму, тим самим не ставити під загрозу здоров'я публіки. І коли вже всі нервово потирали руки у очікуванні серії пенальті, наш збірник Денис Дедечко оформив дубль і подарував нам вихід до 1/8 фіналу. 

              Жеребкування відбудеться у п’ятницю, чекаємо на цікавого опонента з нижчого дивізіону. 

             А вже у неділю – Динамо. Тоді й почуємося. 

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі