21.09.2013. Донецьк. Шахтар-Ворскла 3:0

Дата : 23.09.2013
Автор : Kerry_Fan
21.09.2013. Донецьк. Шахтар-Ворскла 3:0
Все почалося з п'ятниці. О 22 годині я виїхала в напрямку Донецька. Відчуття того, що вже скоро зустрінуся з друзями мені подобалося, адже цього моменту я чекала довго. Суботнього осіннього ранку мої очі побачили прекрасне місто Донецьк! Теплий прийом кротів, вписка, прогулянка в парку Горького, все як повинно бути.
 Перед грою, близько 16.00, на набережній зібралося більше 400 чоловік на марш. Нажаль на ньому було тільки 10 полтавчан. З нами знайомились, фотографувались. Спокійна атмосфера, щирі посмішки, добрі погляди, дружні обійми - все це захоплювало подих.
 І раптом почалося... Гучні заряди, чіткий бій барабану, велечезна кількість піротехніки, помаранчево-чорна атрибутика - любо глянути. Заряди були на скільки гучними, що було видно не тільки як коти кидаються врозтіч, а й як собака убегает. І ніякий дощ не міг зіпсувати це дійство. Марш був на високому рівні! Загалом полтавчан приїхало близько 80 чоловік. Шиза на секторі була не найкраща. Без перекличок з кротами, звісно не обійшлося. На полі ж все було по-іншому, панувала боротьба і хоча рахунок змінювався завжди на користь команди Шахтар, ворскляни показали достойну гру. Донецькі гравці зробили подарунок своєму президенту в день народження. З рахунком 3-0 закінчилася зустріч, але ми не впали в відчай, танцювали, запалювали уявні фаєра і просто веселилися. По завершенні гри було зроблене "сімейне" фото ультрас Ворскла. Хвилин через 20 нас випустили зі стадіону. За собою на згадку розклеяли купу стікерів. Потім погрузилися в бас і довга дорога додому... Але мої пригоди на цьому не закінчилися, адже я залишилася в Донецьку. Наступного дня ми поїхали фотографуватися і коли прийшов мій час відїзду, поїхали до вокзалу. Там зустріли ще хлопців і всі дружньо мене провели.
 О 14 годині я відправилася з Донецька. Тепер і мене чекав довгий шлях. Будні дні розпочинаються... Отак і живуть фанати від вихідних до вихідних, від суботи до суботи. Нас чекають пригоди, все ще попереду, ходіть на домашки, катайте виїзда, підтримуйте команду, разом ми переможемо!
 Дякую кроти за теплий прийом! За чудово проведені вихідні! Чекаємо вас в Полтаві! За весь цей час я познайомилася з великою кількістю кльових хлопців та декількома не менш кльовими дівчатами. Мені дуже приємно, що моє коло друзів поповнилося такими людьми!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі