14.09.2013. Полтава. Ворскла - Севастополь. 2:2.

Дата : 15.09.2013
Автор : Василь Травень
14.09.2013. Полтава. Ворскла - Севастополь. 2:2.

 Як відомо, напередодні матчу з Севастополем у засобах масової інформації було поширено відкритого листа вболівальників біло-зелених з пропозицією до керівництва клубу щодо створення української версії офіційного сайту команди. До цієї ініціативи долучилися фанати, прості вболівальники, чимало журналістів та громадських активістів, адже у багатьох полтавців факт відсутності української мови на сайті команди викликає, щонайменше, подив. Нам приємно відзначити, що першим сайтом, на якому було опубліковано це звернення, був сайт WGLife. Наразі ведеться роз’яснювальна робота та активне поширення інформації в соцмережах, спортивних, новинних ресурсах. Головний лозунг акції «УКРАЇНСЬКОМУ КЛУБУ – УКРАЇНОМОВНИЙ САЙТ!» можна побачити на вулицях Полтави у вигляді листівок та наклейок. Надіємося і віримо, що все це дасть результат у вигляді позитивної відповіді босів клубу.

 В день матчу відбувся фан-марш, який був широко анонсований його ініціаторами. Хлопцям вдався не дуже хороший постер, проте вони добре попрацювали ногами і розвісили його у  всіх можливих місцях, так що не дивно, що марш зібрав хорошу для нашого міста кількість людей – більше 200 чоловік. Це приблизно удвічі більше, ніж було присутньо  цього дня на фан-секторі. Де загубилася решта – невідомо. Як невідоме і ім’я дівчини, яка продемонструвала маршируючим свої цицьки, що стало родзинкою цього заходу. Це було весело.

 А далі було сумно. Матч стартував із хвилини мовчання в пам’ять футболіста луганської Зорі Максима Білого. Цього молодого 24-річного чоловіка забрала важка хвороба, із якою він мужньо боровся на протязі тривалого часу.

            Ворскла відкрила рахунок і впевнено  контролювала гру, іноді створюючі хороші моменти, але кримчани, скориставшись грубою помилкою в центрі оборони полтавців, встановили паритет. Весь перший тайм пройшов під акомпанемент нудного неприємного дощу, що позначилося і на видовищності гри команд. Крім розгорнутого на трибунах в дебюті поєдинку текстовика «За українську версію сайту!» більше нічого і згадати. 

  В другому таймі гравці Севастополя ще раз потішили забитим голом своїх вболівальників, яких приїхало 54 чоловіка. Після цього дощ посилився, а згодом перетворився на неймовірну зливу з ураганним вітром і блискавкою. Спочатку новенький газон стадіону Ворскла ім. Олексія Бутовського витримував навантаження,  проте дуже скоро об’єми води, що падала з неба перевищили всі розумні межі, і футболісти потроху почали плавати полем, а м’яч – застрявати у калюжах. В таких умовах полтавцям вдалося забити аж два голи! Святкувати перемогу не дозволив той факт, що один з них судді не зарахували. Тож – нічия, і глядачі, яких зібралося цього вечора всього 2350 чоловік (антирекорд сезону), з непоганим настроєм поплили до своїх домівок, чи то пак, бухт, щоб кинути якір у порту домашнього затишку.

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі