31.08.2013. Ужгород. Говерла - Ворскла. 1:2.

Дата : 01.09.2013
Автор : WGLife
31.08.2013. Ужгород. Говерла - Ворскла. 1:2. 
 На найдальший виїзд до Ужгороду цього року дісталося черверо фанатів Ворскли. Двоє хлопців та двоє дівчат. Подейкують, що ще пара людей загубились в степах та ланах України подорожуюч автостопом. Але не про них сьогодні мова.
 В день гри в Ужгороді була прекрасна погода, сонячно. Це після багатоденної мряки та дощу здавалося раєм. Погулявши містом, трохи позгадували свій попередній візит в ці краї, та вирушили до стадіону пораніще, щоб вирішити питання з проходом на сектор та уникнути можливих довгих перемовин з сірими. На диво все було цивільно організовано, взяли ктитки в касі, зайняли свої місця на секторі та почали засмагати на сонці. 
 З початком гри наше перебування на стадіоні стало більш цікавим. Ужгородці підтягнулись на свій сектор на початку першого тайму, хвилині на десятій почали чіпляти банери. Ворскла, яка останнім часом демонструє впевнену гру на виїзді, в першоту таймі відзначилась двічі. Чим змусила стояти мовчки фанатів господарів. Футболісти Говерли йшли з поля на перерву під остистування власних трибун. 
 Тайм другий почався динамічно і вже господарі відквитали одного гола. Але цей успіх не завадив появі полотна "немає слів" на домашньому секторі ведмідів. Ворскляни в другому таймі виглядали не так переконливо, як у першому. Чомусь збились на простевибивання м'яча або затягування часу, за що не раз були нагороджені матюччам з боку гостьового сектору та жовтими картками з боку рефері. На щасття переможний рахунок вдалось втримати.
 Після закінчення гри шість футболістів Ворскли підходять поспілкуватись. Обмінюємось взаємоподяками, тиснемо руки, а Чес, аналізуючи склад виїздюків резюмує: "Приехали одни ветераны". Агов, молодь, ви де?! 
 Далі задоволені покидаємо стадіон, засідаємо в пабі де вечеряємо і переглядаємо ще пару заключних на сьогодні ігор чемпіонату.  Завтра нас чекали Самбір, Дрогобич, Львів та літак до Киеєва в компанії наймолодшого Шуфрича та Гладкого. Але про то вже розповім у звіті. Дочекайтесь.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі