24.08.2013. Полтава. Ворскла-Волинь. 3:3.

Дата : 24.08.2013
Автор : WGLife
24.08.2013. Полтава. Ворскла-Волинь. 3:3.

Катаючись напередодні матчу вулицями міста на тролейбусі помітив на одній з афіш допис «Волинь Луцьк чемпіон України 2013/14», відразу перед очима стала картина як в Полтаву нагряне гвардія біло-червоних лучан, може навіть з друзями «бомжами». Проте сталося не так як гадолося. 
 Свято в душі (нагадаю, що сьогодні День Незалежності) манило на стадіон, навіть з комори витягли старий банер «Духовна столиця», котрий з*являвся ще два роки тому на грі  з «Севастополем» (тоді виграли 4-0). На секторі зібралися більше сотні фанів (непогана банерна лінія і 77% на білих футболках). Варто відмітити, що фанатінню й драйву сприяли два швидких м*ячі «ворсклян», хотілося рвати глотку, гнати команду вперед, та вона швидко сіла в оборону та ковтнула три м*ячі, один  з котрих, щоправда, не був зарахований. Настрій на секторі підсів і навіть невеличкі спалахи гумору та ржачу не підняли його. 
 Другий тайм взагалі був шокуючим, тільки переклички з центром «СУ-ГС» та «Вперед, Полтава» підживлювали стадіон. «Біло-зелені» пропустили втретє і сектор майже мовчав, від ніяковіння заспівавши гімн України. Доречі вразило те, що перед стартом гри громадян не привітали з державним святом та не зіграли державний гімн. 
Слава Богу під кінець матчу «Ворскла» всеж вирвала один бал з волинських пащурів та з деяким полегшенням пішла в підтрибунку. Як на мене, то ми втратили два бали, а не здобули один, як зазначив на прес-конференції Сачко.
Що до гостей, то їх помічено не було, отже напис на афіші зробив або Кварц, або якийсь місцевий пошановувач «Волині».
З вірою в краще! Разом до перемоги! 

 
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі