18.08.2013. Луганськ. Зоря - Ворскла. 1:2.

Дата : 18.08.2013
Автор : WGLife
18.08.2013. Луганськ. Зоря -  Ворскла. 1:2.   
 Перед початком гри всі як один спеціалісти в області буцькання шкіряного м`яча горлали про те, що матч у Луганську буде за 6 очок. Але моя фанатська арифметика не розуміє таких цифр. Є виїзна гра, є принциповий суперник і він має бути обіграний...
 Початок гри видався прекрасний. Вже на 12-й хвилині, Міщенко, що грав цього вечора на позиції залишеного у запасі Маркоскі прямим ударом зі штафнго відкриває рахунок в грі. За хвилину до того, той же Міщенко заробляє цей штрафний, вдало прокинувши м`яча та змусивши сфолити суперника. Але через 3 хвилини на табло вже світились одниниці. Розслабленість у центрі оборони ворсклян вартувала біло-зеленим пропущеного м'яча. Все довелося починати спочатку. Спочатку, то спочатку, - сказали собі ворскляни і почали катати круглого більш інтенсивно. Зоряни раз по раз порушували правила і принциповість арбітра в цій грі зіграла нам на руку. Друга жовта гравцеві луганців і ми вже граємо в більшості! Наприкінці тайму сталась ще одна вагома подія, автор голу, чорношкірий форвард луганців, зазнав травми та змушений був покинути поле.
 Тайм другий почався з ворсклянської феєрії. Підступний удар все того ж Міщенка і м'яч знову у сітці. Відмічаємо, що цього вечора у воротах Зорі не стояв основний кіпер, екс ворсклянин Постранський, він як і Ярмаш так і не з`явились на полі. Далі більше. Помилившись на виході, луганський голкіпер ледь не привіз собі третій гол. Але дальній удар Янузі прийшовся у поперечку. Додавити ще одним голом не вдалося, але знову на допомогу біло-зеленим приходить груба гра господарів. Після чергового епізоду, рефері вилучає з поля ще одного гравця, після того, як той зриває вихід сам на сам Ребенка.
 До кінця гри команди ще не раз змусили понервувати своїх вболівальників, адже гра була динамічною, майже без центра поля. Фінальний свисток арбітра зафіксував важливу перемогу ворсклян на найсхіднійшому матчі чемпіонату. Дякуємо за гру і до наступних перемог!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі