10.08.2013. Полтава. Ворскла-Іллічівець 1-0

Дата : 11.08.2013
Автор : WGLife
10.08.2013. Полтава. Ворскла-Іллічівець 1-0

         Неоднозначним видався матч, котрий ми проводили проти нашого екс-тренера, якого половина вважає іудою, а інша все ж вдячна йому за те, що він виростив «Ворсклу» до рівня команди Ліги Європи. Перед стартом сезону вирішено було повернутися на 22-й, починаючи все з початку в надцятий раз.

Цього дня сектор райдужно прийняв близько 80 чоловік, що еквівалентно рівню сезона 2004/05. Проте варто відмітити, що повернулися люди, котрі в «справі» не перший рік, повернувся наш заряджаючий з лав Зброєних Сил України, тому варто сподіватися що в найближчий час підтянуться й інші, хто розбрівся по чаші стадіону.

Репертуар був старий-добрий, з візуалки кілька банерів, кілька роз та тематичних футболок, нажаль, теорія одного з фанатів про те, що все в нашому двіжі йде по сінусоіді справдилася, але добре те, що ми вже вийшли з найнижчої точки. В другому таймі кількість зменшилась до 50, натомість прошли переклички з центром «СУ – ГС» та «Вперед Полтава».

Гостей було 8 чоловік (до 40ї хвилини двоє), які кілька раз дали заряд і звалили за двадцять хвилин до закінчення матчу. Банерів і роз помічено не було.

Після матчу пішли подивитися на інші матчі туру в один з закладів, де натрапили на чесну кампанію Бабаєва і іншої футбольної еліти, апогеєм зустрічі стало те, що прості смертні взбудоражили стіл мільярдерів, замовивши замість ТС – ШД матч КЛ – ЗЛ.

Любіть футбол! Разом до перемоги!

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі