3.08.2013. Київ. Арсенал - Ворскла 1:1.

Дата : 03.08.2013
Автор : WGLife
3.08.2013. Київ. Арсенал - Ворскла 1:1.

 Не пройшло і трьох місяців, як волею жеребу ворскляни знову потрапили на виїздну гру з Арсеналом на стадіон Динамо, що розташовується у центрі столиці. І якщо минулого разу привезти з Києва очки не вдалося, то на цей раз гра складалась по іншому. Але про все попорядку.
 Гарний старт команди Сачка в новому чемпіонаті був трохи зіпсований домашньою поразкою минулого уік енду. Тому  Арсеналом хлопці мали брати очки та доводити самим собі чого вони варті в цьому футбольному світі. Фанати Ворскли після доволі чисельного південного виїзду двома тижнями раніше мали з'явитися і в Києві, щоб підтримати рідний Клуб. Особисто я нарахував на гостьовому секторі 14 людей і ще стільки ж були присутні на інших секторах стадіону. Активних представників команди господарів було чоловік 50.
 На полі в першому таймі все складалось чудово для ворсклян. Вилучення одного з футболістів Арсенала на початку гри, забитий м'яч. Все здавалось би йде по біло-зеленому сценарію але ж ні Ворскла була б не Ворсклою якщо б дотисла суперника і довела гру до впевненої перемоги. Як результат - пропущений м'яч в середині другого тайму і плакали наші три очки. Маємо лише одне, що теж не погано, але зважвючи на перебіг подій на полі ми мали б здобути більше.
 Після гри команда традиційно дякує своїм фанатам за підтримку та зникає в роздягальні. І тільки автор першого гола - Денис Дедечко лишився сплкуватись з кимось біля кромки поля. Наступна гра Ворскли вже за тиждень. Отож, прийдіть на стадіон та підтримайте біло-зелений колекти у грі проти команди колишнього тренера.  
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі