27.07.2013. Полтава. Ворскла - Металург Д 1:2.

Дата : 28.07.2013
Автор : Цой
27.07.2013. Полтава.  Ворскла - Металург Д 1:2.

Тільки у третьому турі «Ворскла» нарешті добралася до власних апартаментів. І, знаєте, люди в Полтаві заскучали по футболу! Вже за годину до ногом’яча (що для нашого міста в останні роки дивина) людей біля стадіону було кілька тисяч і невгамовним потоком все підтягувалися нові сили. Сонце, що сяяло, витягло з хат близько 7000 глядачів (по протоколу 6500). Мабуть подіяло оновлення трибун та гарний старт «ворсклян».
 Вже за 20 хвилин до гри сектор гостей наповнився сотнею дончан, що привезли кілька банерів, барабан та доволі непогано підтримували «Металург». На протилежному секторі люди з’явился за кілька хвилин до свистка. Нарешті й «біло-зелені» фанати повернулися на свій сектор. Разом із стартовим свистком почався і дощ, що тривав 30 хвилин, і тільки він спинився – «Ворскла» привезла собі гол. Але, не дивлячись на це, стадіон як в 90-ті жив футболом і щоразу бурхливо реагував на навколишні події. Відмітити щось «над» в підтримці не можна, була вона посередньою з обох боків, хіба тільки грозне «сосалі, сосьоте» від метадонів. Ах, так, ще варто відмітити, що певна частина гостьових зарядів була державною мовою.
 Нажаль навіть радуга над стадіоном не була знаком перемоги господарів, котрі поступаючись 0-2 лише на 90-й хвилині відквитали один м’яч. Як наслідок знову поразка в першому домашньому матчі, мабуть треба змінювати батюшку, який перед кожним стартом сезону освячує поле. Проводжали команду оплесками, хоча мабуть кожен третій з глядачів наступного разу тричі подумає перед тим як іти на стадіон. Нажаль.
 З вірою в краще чекаємо нових ігор! Разом до перемоги!