21.07.2013. Одеса. Чорноморець - Ворскла 1:1.

Дата : 23.07.2013
Автор : WGLife
21.07.2013. Одеса. Чорноморець - Ворскла 1:1. От не розумію я людей котрі в літку не приїздять на виїзд до Одеси. Звісно є об'єктивні обставини за яких деякі виїздюки не змогли потрапити на один з кращих виїздів сезону, але таких насправді небагато. Лінощі тому вина, а може і немає в середині того відчуття і почуття завдяки якому людину вважають навколофутбольною, або по простому Фанатом. Але сьогодні я не про таких людей...
 Зайшовши на сектор перед грою одним з перших я вже мав за спиною півтори доби відпочинку в місті-герої. Тому був пристойно втомлений, але задоволений своєю n-ою присутністтю на новому-старому стадіоні. До недільного матчу, що починався незвично пізно, а саме о 21-30, лишалась година. З часом поволі став підтягуватись інший ворсклянський люд, подекуди знайомі обличчя, а подекуди і незнайомі почали заповнювати ряди виділеної нам трибуни. Особисто я в середині першого тайму нарахував трохи більше 80-ти виїздюків. З-поміж інших виділявся дідусь років 70-ти в знаковому кепчику, а також мужик афганець :)
 Особливий респект фанатам Ворскли, що пробили Одесу слід за Львовом, як не крути, це був другий поспіль не близький за українськими мірками національний виїзд. Шиза почалась з першим свистком рефері і була доволі рівною весь матч. Пожвавлення викликали тричі потужні петарди, якими невідомі ультрас Ворскли тричі підігрівали інтерес всіх присутніх до шизи, а стюартів до своїх персон. На полі тим часом точилась доволі рівна гра. Ворскляни двічі влучили в штангу воріт, одесити на це відповіли голом. І коли вже здавалось, що гра завершится поразкою, справжній ортодоксальний ворсклянин Сапай зрівняв рахунок. Фаєр на трибуні, загальна веселуха і радощі футболістів. Все як має бути.
 Після гри, вже вночі, розбредаємось хто на вписку у конспіративну квартиру, а хто на вокзал. Панове, чєкаємо вас на трибунах стадіонів, не сидіть вдома!
 
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі