14.07.13. Львів. Карпати - Ворскла 0:2.

Дата : 15.07.2013
Автор : WGLife
14.07.13. Львів. Карпати - Ворскла 0:2. 
 Перша гра нового чемпіонату, це як нова сусідка по парті в школі. Чекаєш з нетерпінням коли настане час і дата зустрічі, але не знаєш чим вона закінчиться. На щастя для полтавців недільна зустріч з Львівськими Карпатами закінчилась на користь ворсклян, щоправда наживо тріумф своєї команди забажало побачити не так багато людей, як того б хотілося, лише 5 справжніх ультринь на ультрас Ворскли.
 Напередодні матчу команда отримала нового тренера - товариша Момота. Шановні клубні професіонали знову неврахували певних деталей по яким Василь Сачко не може офіційно фігурувати як головний тренер Ворскли. Але ці прикрі ляпи не завадили Супер-Васі з'явитись в елегантному костюмі на лавці тим самим визвавши помокріння в певних місцях у прихильниць міцної статури Василя.
 Безпосередньо про саму гру писати не буду, всі мали змогу в комфорті і теплі переглянути мат завдяки старанням одного  вітчизняних телеканалів. Відмічу лише результат, який не може не задовольнити біло-зелену команду. Отже, маємо чудовий дебют Тренера, а відтак і непоганий старт в новому чемпіонаті.
 Панове, не ігноруйте виїзді ігри команди, гайда на Одессу!   
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі