18.05.13. Київ Арсенал - Ворскла 2:1.

Дата : 18.05.2013
Автор : WGLife
18.05.13. Київ Арсенал - Ворскла 2:1.Остання виїздна гра сезону, як і більшість попередніх весняних ігор Ворскли не викликали інтересу в полтавських ультрас, а тому підтримати команду у столицю країни вирушило зовсім мало людей. Під час гри кількість виїздних фанатів постійно змінювалась Хтось приходив, хтось йшов. Максимум 13 людей на гостьовому секторі, ще приблизно стільки ж було в чаші сталіону але з тих або інших причин не пішли на гостьовий. Тут вам і Паша Щітка, Коля Дутий і інші менш колоритні та одіозні особистості.
На мою думку, на полі не відбувалося нічого цікавого всі 45 перших хвилин. Ніякі турнірні задачі команди не вирішували, а поняття внутрішньої мотивації, престижу емблеми, що розміщена на футболці в кожного гравця та гідність перед власними вболівальниками у футболістів зовсім не розвинені. Віддтак самими цікавими і несподіваними подіями для мене в чаші стадіону став танок накшталт "GANGNAM STYLE" у виконанні вихованців дитячої школи київського Арсеналу. До речі, ці хлопаки намагались щось цвірінькати своїми дитячими голосками в підтримку свого клубу протягом першого тайму. Коли заграла з колонок відповідна музика почалось шоу. Спочатку декілька хлопців танцювали прямо посеред трибуни на пластикових кріслах, а інші знизу сектора. А потім вони поєднали зусилля і почали витанцьовувати разом прамо поміж глядачів, яких до речі прийшло 1899 чоловік, згідно протокольних данних.  Ось так, ціла дитяча футбольна команда тупотіла шипами бутц по сидінням і тішила публіку. Ніякі чілдерші і поряд не стояли!
Другий тайм Ворскла провела трохи краще, особливо після відіграного голу, що забив Артем Громов. Але, нажаль, вчерговий раз зазнала поразки. 
Обидві грядки фанатів в міру своїх сил і можливостей підтримували своїх гравців. Після гри футболісти майже в повному складі підійшли до сектору та подякували хлопцям та дівчатам за підтримку. 
Лишилась останння гра сезону, отже заплалуйте час на її перегляд наживо на стадіоні!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі